Çözülemedi ShopEx İtem Satın Alma Problemi

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Kaiser

𝗝𝗮𝗺𝗮𝗶𝘀 𝗩𝘂
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, shopex de item satın alamıyorum.
Standart locale_game.txt de bulunan bu hata metnini veriyor. Bağlantılı olan yerlere baktım ancak bir şey bulamadım.

ch1 syslog:
Kod:
Shop::Buy : invalid position 0 : Nick

shop.cpp ilgili blok:
C++:
    if (pos >= m_itemVector.size())
    {
        sys_log(0, "Shop::Buy : invalid position %d : %s", pos, ch->GetName());
        return SHOP_SUBHEADER_GC_INVALID_POS;
    }

shopex.jpg

Gittiği konumda bir sıkıntı var satın aldıktan sonra gideceği konumunu düzeltebilirsen sorun o çantana gelmiyor gittiği konumda yer yok veya orda kullanamıyorsun çok anlamam ama umarım yardımcı olmuşumdur iyi forumlar

Gittiği konumda bir sıkıntı var satın aldıktan sonra gideceği konumunu düzeltebilirsen sorun o çantana gelmiyor gittiği konumda yer yok veya orda kullanamıyorsun çok anlamam ama umarım yardımcı olmuşumdur iyi forumlar
Şöyle ki, şu aşamada item hiç bir yere gitmiyor. Yani görseldeki shop ekranında iteme sağ tıkladığımda satın almak istiyor musun diye sorması gerekirken bu hatayı veriyor.

Şöyle ki, item hiç bir yere gitmiyor. Yani görseldeki shop ekranında iteme sağ tıkladığımda satın almak istiyor musun diye sorması gerekirken bu hatayı veriyor.
Gitmemesinin sebebi geçersiz konum muhtelemen satın almak için sağ tıkladığında itemin geleceği konum envanter olması gerekirken envanteri göremiyor veya boşluk bir konum var.

Hallolmadı bir türlü. Sistemi kaldırdım, quest ile halledeceğim mecbur.
Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri