Yardım Şeytan kulesi hata

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

koykot336

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar kullandığım şeytan kulesi questinde sorun var ve mühür katında metinlerden mühür çıkmıyor bunu nasıl düzeltirim, yardımcı olabilir misiniz? Veya kuleye geri dönüş sistemli sorunsuz Şeytan kulesi questi olan varsa atabilir mi?

Hocam cevabın için teşekkür ederim elimde default bir files yok en başından şeytan kulesi için bsd mi kurayım anlamadım. Forumda illaki birilerinde questi vardır diye düşünüyorum
forumun altyapusınun gamesini indir yada githubdanda bakabilirsin içinde şeytan kulesi questi vardır

Hocam link falan yok mu ben bulamıyorum hiçbir yerde , forumun altyapı gamesi nerede? google'dan çözüm bulmak gibi bir çözüm sundunuz.
bulamıyorum değil aramıyorum olucak basit kelimeler ile bile bulunabilecek bir altyapı çünkü siz herşey hazır olsun pişsin ağzıma düşsün istiyorsunuz bu yüzden questin çalışanını bulmanız bile bir işinize yaramayacaktır. sağlıklı günler dilerim size daha fazla yardımcı olmaktan utanıyorum.

Adsız.png

Adsız2.png

Adsı3z.png

bulamıyorum değil aramıyorum olucak basit kelimeler ile bile bulunabilecek bir altyapı çünkü siz herşey hazır olsun pişsin ağzıma düşsün istiyorsunuz bu yüzden questin çalışanını bulmanız bile bir işinize yaramayacaktır. sağlıklı günler dilerim size daha fazla yardımcı olmaktan utanıyorum.

7516 eklentisini görüntüle

7517 eklentisini görüntüle

7518 eklentisini görüntüle
Yardımınıza lafım yok teşekkür de ederim, ancak yüzeysel bir bilgi veriyorsunuz o yüzden bu kafamı daha çok karıştırıyor. Google'dan ara diyorsunuz benim buraya gelip yardım istememin sebebi google'da herhangi bir kaynak bulamamamdan kaynaklanıyor. Server filesi indirdikten sonra boş bir makine açıp kurmak gerekecek , bu yüzden "her forumda olduğu gibi" bu forumda da quest paylaşımları yapılıyor, ben diğer forumlarda da bulamadım, hep eksik quest paylaşımı yapılmış ya da kulenin belli bir özelliği kod bloğu haline getirilmiş (zindana geri dönme gibi)

Yardımınıza lafım yok teşekkür de ederim, ancak yüzeysel bir bilgi veriyorsunuz o yüzden bu kafamı daha çok karıştırıyor. Google'dan ara diyorsunuz benim buraya gelip yardım istememin sebebi google'da herhangi bir kaynak bulamamamdan kaynaklanıyor. Server filesi indirdikten sonra boş bir makine açıp kurmak gerekecek , bu yüzden "her forumda olduğu gibi" bu forumda da quest paylaşımları yapılıyor, ben diğer forumlarda da bulamadım, hep eksik quest paylaşımı yapılmış ya da kulenin belli bir özelliği kod bloğu haline getirilmiş (zindana geri dönme gibi)
sadece forumun altyapı filesinden questi çekin dedim burda kafanızı karıştırıcak bir şey yok ve gördüğünüz gibi kaynak kolayca bulunabiliyor. size sadece altyapıdan o questi sökün ve kullanın dedim altyapıda zindana geri dönme olmaz. yani endişe edilicek bulunamayacak ya da kafa karıştırıcak bir durum yok bakın sadece 3 adımda buldum hepsini toplasanız 30 saniyemi aldı yani araştırmaktan korkmayın.

Geri