Çözüldü server build sırasında hata

Çözüldü 
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

mertlevis

discord: mertlevis
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Kendi filesimde build aldıktan sonra böyle hata almaya başladım. Önceden de veriyordu vhd değiştirmiştim. Şimdi değiştirmek de fayda etmiyor. Başına gelen var mı nedendir?

1698773707350.png

MIN = min şeklinde küçültüp tekrar dene

Yaptığın bazı düzenlemeler buna sebep olmuş büyük ihtimalle.
Extern dosyalarıyla alakalı veya std tanımlarıyla ilgili bir değişiklik yaptıysan eğer o işlemleri geri almayı dene.

Bir değişiklik yapmadım esasında, sadece bilgisayarıma format atıp yeni bir vhd indirdikten sonra böyle bir hata aldım
Yaptığın bazı düzenlemeler buna sebep olmuş büyük ihtimalle.
Extern dosyalarıyla alakalı veya std tanımlarıyla ilgili bir değişiklik yaptıysan eğer o işlemleri geri almayı dene.

Sorunum çözülmedi, yardımcı olabilecek var mıdır? Herhangi bir düzenleme yapılmadı ( sadece build bsd'sini değiştirdim.)

Sorunum çözülmedi, yardımcı olabilecek var mıdır? Herhangi bir düzenleme yapılmadı ( sadece build bsd'sini değiştirdim.)
Hata aldığınız dosyalarda libthecore/utils.cpp dosyası include edilmiş mi kontrol edin, tanımlayamadığı kodlar bu dosyadan çekilmekte.

Hata aldığınız dosyalarda libthecore/utils.cpp dosyası include edilmiş mi kontrol edin, tanımlayamadığı kodlar bu dosyadan çekilmekte.
include edili. Zaten dediğim gibi src bu şekildeyken önceden build alabiliyordum. Sadece elimdeki ovh'a erişimimi kaybedip forumdan tekrar bir 9.2 gcc49 indirdim build deniyorum hata alıyorum.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri