Server Files Razuning V5 - Mainline Files ( Buglar Fix )

Konu sahibinin isteği üzerine konu tekrar aktif hale getirildi.

Syserr vermeden çöken client için nasıl bir fix uyguladın acaba?

visual studio 2019 da böyle bir hata alıyorum herhangi bir ekleme yapmadan orjinal haliyle build alamadım yardımcı olurmusunuz ?
1688903239220.png

Hatta veriyor effect.lib hattası vs22 çalışmıyor build alan biri client source atabilirmi acaba ?

çok sevdiğim fileslerden birtanesi.. fakat bazı sorunları vardı v5 ilk paylaşıldıgında ..
onları çözdünüz mü acaba birde diğer forumlarda 2023 şeklinde paylaşılmış linkler güncellenip 2023 olarak güncelleme yapıldı mı oyna..
şubat 2023 diğer forumlardada burda öyle bisey fark edemedim konu açılımıda 2022 @razuning

hangi forumda açıldı bilmiyorumda ilk açılan forumda simya aktif etme vardı link kırılmış nasıl aktif ediyoduk bilen varsa söyleyebilirmi yada o dosyayı tekrar atabilrmi

Bu iki hatayı çözebilen var mı client source. Dosyalara hiç dokunmadan indirdiğim gibi denedim benden kaynaklı değil
Screenshot_1.png

Son düzenleme:
hocam ben herşeyi yaptım ama sunucuya bağlanırken hata diyor yardım edecek kimse varmı acaba teşekkürler.

serverinfodaki ve intrologindeki ip adreslerini kendi sunucu ipne göre değiştir
hocam yaptım fakat aynı hatayı veriyor iki dosyaya kendi ip mi yazdım sunucuya bağlanırken hata diyor.
normal kablolu internet ipsini yazdım. birde VirtualBox'da ağ yöneticisinden ağ oluşturmam gerekiyormu bende hiç ağ yok ondan yaparmı

hocam yaptım fakat aynı hatayı veriyor iki dosyaya kendi ip mi yazdım sunucuya bağlanırken hata diyor.
normal kablolu internet ipsini yazdım. birde VirtualBox'da ağ yöneticisinden ağ oluşturmam gerekiyormu bende hiç ağ yok ondan yaparmı
normal kablolu ağ yaparsan kendi ipne bağlanmaya çalışır virtual box dan freebsd işletim sistemli yeni bir sanal bilgisayar oluşturuyoruz swmize sunucu görevi görsün diye her oluşturduğun bsdnin kendine ait ipsi olur virtualboxu başlattığında çıkan komut istemciye root kullanıcı adını ve şifreni girdikten sonra ifconfig yaz olmassa ipconfig yaz orda ip adresi çıkar onu yaz dene

Merhaba iyi günler filesi kullanan simya sisteminde ki antika yakutun üste atılmaması hatası ile karşılaştı mı acaba ?

Geri