Çözüldü quest party sorunu

Çözüldü 
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

bosymax

Geliştirici
Geliştirici
MT Üye
Ticaret Puanı
0
partide olan oyuncuların flag kontrollerini sağlamak istiyorun fakat party.is_map_member_flag_lt komutu çalışmıyor alt yapıda ekli olduğu halde bunun sebebi ne olabilir ?
örnek kullandığım şekil
C++:
    if not party.is_map_member_flag_lt("exit_zindan_time", get_global_time() - 1800) then
        say_reward("Grup uyelerinden bazilarinin [ENTER] bekleme suresi henuz dolmadi.")
        return false;
    end

Çözüm
yardımınız için teşekkür ederim :) fakat problemi daha öncesinde çözdüm is_map_member_flag_lt bu kodda sorun yokmuş, sorun setf ile değeri verip alırken farklı bir değer ile karşılaştırmasıymış eşitledim çözüldü :)
Bu video işinize yarayabilir. :) Burada da grup üyelerin flag değerlerini almayı gösterdim.

yardımınız için teşekkür ederim :) fakat problemi daha öncesinde çözdüm is_map_member_flag_lt bu kodda sorun yokmuş, sorun setf ile değeri verip alırken farklı bir değer ile karşılaştırmasıymış eşitledim çözüldü :)

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri