WILDGUARD

Gerçekleri Paylaşmaya Ne Dersin?
Site yetkilisi
Yönetici
Grafiker
Ticaret Puanı
0

Diğer indirimde olan paketlere bakmayı unutmayınız, daha uygun fiyata DLC ve oyunu satın alabilirsiniz.

BAŞLIK: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
TÜR: Aksiyon, Macera, Devasa Çok Oyunculu
GELİŞTİRİCİ: PUBG Corporation
YAYINCI: PUBG Corporation
ÇIKIŞ TARİHİ: 21 Ara 2017

Diller:
ArayüzSeslendirmeAltyazı
Türkçe
İngilizce
Korece
Basitleştirilmiş Çince
Fransızca

:mmt-hakkinda:

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan,
PLAYERUNKNOWN takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır.

Bu sadece bir oyun değil: HAYATTA KALMA SAVAŞI!

:mmt-sistem-gereksinimleri:
  • MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
    • İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
    • İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
    • Bellek: 16 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Oyunun değerine göre yinede iyi bir indirim yapmışlar :)
Öyle fakat daha fazla indirim yapmıyorlar maalesef, uzun süredir takip ediyorum %50'den fazla yapmadılar ilk çıktığı zaman dışında tabii. Yüzde olarak hatırlamıyorum fakat tutar 23 TL'ye geliyordu sanırım, oyunu oynamak için değilde arşive almak için beklemedeyim :)

Öyle fakat daha fazla indirim yapmıyorlar maalesef, uzun süredir takip ediyorum %50'den fazla yapmadılar ilk çıktığı zaman dışında tabii. Yüzde olarak hatırlamıyorum fakat tutar 23 TL'ye geliyordu sanırım, oyunu oynamak için değilde arşive almak için beklemedeyim :)
Epic gamestende takip ediyorum oyunu aynı zamanda steamdanda arada takip ederim %50 - %40 arası oluyordu sanırım yinede iyi 87 tl vermektense :)

Geri