Çözüldü Packet Hatası / Toplu PM Sistemi

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

MaskesizVEVO

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
diğer sistemlerle çakıştı hepsini çözdüm fakat packet hatasını geçemedim yardımcı olabilirseniz sevinirim

Process: UNKNOWN HEADER: 230, LAST HEADER: 0(1), REMAIN BYTES: 1, fd: 17

Dosya Eklentileri

• packet.rar
    25,9 KB · Gösterim: 10
Çözüm
sorunsuz eline emeğine sağlık yaptığım hatayı söyleyebilir misin? işaretleyeyim cevabı
215 paket numarasını her iki GC ve CG bloklarında 216 olarak ayarladım. Sen birini 217 diğerini farklı bir paket numarası vermişsin çakışmaması için ama kodlayan eleman 215 ve 215 paketlerini kullanmış sen birinde 217 diğerinde farklı paket numarası vermişsin sorun ondan kaynaklanıyordu büyük ihtimalle.
sorunsuz eline emeğine sağlık yaptığım hatayı söyleyebilir misin? işaretleyeyim cevabı
215 paket numarasını her iki GC ve CG bloklarında 216 olarak ayarladım. Sen birini 217 diğerini farklı bir paket numarası vermişsin çakışmaması için ama kodlayan eleman 215 ve 215 paketlerini kullanmış sen birinde 217 diğerinde farklı paket numarası vermişsin sorun ondan kaynaklanıyordu büyük ihtimalle.

Çözüm
Daha önce bu işlerle tecrübesi olmayanlar packet mevzusunu tam kestiremiyor. Çünkü bu yollardan bende geçtim. Ney hangi kurala göre belirleniyor hiç bilmiyordum. Ancak zamanla öğreniliyor.

Bu konuda çözüm için emeği geçen herkese teşekkürler ve soruyu düzgün bir şekilde sorup istenilenleri gerçekleştirdiği için konu sahibine de teşekkürler..

Çözüm işaretlendiği için başlığı güncelliyorum..

Daha önce bu işlerle tecrübesi olmayanlar packet mevzusunu tam kestiremiyor. Çünkü bu yollardan bende geçtim. Ney hangi kurala göre belirleniyor hiç bilmiyordum. Ancak zamanla öğreniliyor.

Bu konuda çözüm için emeği geçen herkese teşekkürler ve soruyu düzgün bir şekilde sorup istenilenleri gerçekleştirdiği için konu sahibine de teşekkürler..

Çözüm işaretlendiği için başlığı güncelliyorum..
packetler hakkında video çekebilirsen sevinirim :) Bu ortamı sağladığınız için size teşekkür ederim huzurlu günler.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri