Bulundu Navicat alternatifi?

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulduğu için "Bulundu" öneki eklenmiştir. Eğer aynı materyalleri arıyorsanız yorumlara bakabilirsiniz. İstediğiniz materyallere bu konuda bulamadıysanız yeni konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

adv1453

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Ücretsiz mysql bağlantısı için navicat alternatifi tavsiyesi olan var mı?

Çözüm
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
indirdim kullanmaya başladım. Teşekkürler ^^

Navicat premium 11.2.11 full kurulu istediğin yere at rardan çıkar exe dosyasını masaüstüne at aç devam et. Alternatif neden arıyorsun bir sorun mu yaşıyorsun. Sorun varsa sorunu söylersen soruna göre saglıklı bir alternatif üretiriz.

Bilgisayara crack uygulama kurmuyorum teşekkürler. Alternatif buldum yukarıda belirttim
Navicat premium 11.2.11 full kurulu istediğin yere at rardan çıkar exe dosyasını masaüstüne kısayol olarak at aç devam et. İnternete kolay bulamıycagın basit bir kurulu dosyadır. Alternatif neden arıyorsun bir sorun mu yaşıyorsun. Sorun varsa sorunu söylersen soruna göre saglıklı bir alternatif üretiriz.

Son düzenleme:
mysql workbench

Navicat premium 11.2.11 full kurulu istediğin yere at rardan çıkar exe dosyasını masaüstüne at aç devam et. Alternatif neden arıyorsun bir sorun mu yaşıyorsun. Sorun varsa sorunu söylersen soruna göre saglıklı bir alternatif üretiriz.

Bilgisayara crack uygulama kurmuyorum teşekkürler. Alternatif buldum yukarıda belirttim

Çözüm

Öneri konusunda işareteleme yapılıyorsa işaretleme yapmanda fayda var konuya sonradan girenler için hızlı destek olabilir. Yardımcı olabildi isem ne mutlu bana güle güle kullanabilirsin için rahat olarak yıllardır bende bunu kullanıyorum bir sorun yaşamadım.
Evet saol işaretleme için. :) dogru yere işaret bastın.​

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri