Çözüldü Mob Proto Sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

kemertas31

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
S.a arkadaşlar. Mob protoyu filezilladan editleyip atıyorum. Mysql işliyor navicatta gözüküyor fakat packtaki mob protoyu açınca içi boş gösteriyor. Eğer filezilladaki mob proto ve mob nameleri, mob proto yapıp packe atınca loading dolunca oyundan atıyor. Sebebi nedir çözemedim. Packtaki mob protoyu açınca içi boş gösteriyor. Acil yardım edebilir misiniz?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Yeni txtleri değerleri olmadan okutamazsınız. Gene de uğraşın bir çözümü varsa helal olsun.
Txt okuma sistemini ise şu şekilde çözdüm.
www.casro2.com sitesinin admin panelinde itemleri listeleyen bir modül yazdım. Bu itemi görüntüle dediğin zaman. Flag, antiflag, limit gibi değerleri sayı halinde değilde txt halinde gösteriyor. ProtoReader.cpp'nin yaptığını phpye aktarmıştım.

Hatta bakabilirsin: Benim İçin Küçük Adım Metin2 Piyasası İçin Büyük Adım | MMO Tutkunları
vallahi helal olsun ben üşenirdim bunu yapmaya (zaten her seferinde mob proto ile uğraşmaya üşendiğim için yapacağım o official okutma mevzusunu)

vallahi helal olsun ben üşenirdim bunu yapmaya (zaten her seferinde mob proto ile uğraşmaya üşendiğim için yapacağım o official okutma mevzusunu)
Ben sana bir yönetici hesabı açayım. Bi bak istersen. :) Canlı canlı görmüş olursun. Özelden atarım bilgileri.

denedim daha onceden mob_protoyu 34k olarak acmayı 34k actı fakat gerı paketlemıyor program kapanıyor dırek durduruyor hıcbısey eklemeden kapatsamda kapatmıyor

Dostum, Sıkıntın şurada kulladığın packer (proto packer) muhtemelen 34k, 55k, 70k gibi sürümler için veya türkçe desteği yok bu yüzden kaynaklanıyor olabilir bunlara dikkat et ve ayrıca mob proto txt'lerde tepede yazı var o olmazsa sıkıntı yapar protoları sağlıklı paketlemez
Bu mob_proto dosyası packtaki
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Buda filezilladaki txtler (Burdakiler sorunsuz oyuna işliyor hatta mob gozukmuyor fakat oyunda vuruyor npclist falan hepsi ekledım tamam sadece txtleri mob proto yapınca loadıng dolunca oyundna atıyor)
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

By69Yp.png

böyle bi syserr veriyor

gm hesapla girince loadingde kalıyor normal hesapta oyun kapanıyor
Filesin linkini atarmısın rica etsem :)
Bu tür konularda çok iyiyim denebilecek kadar iyiyim.
Ben proyum mroyum demiyorum ama gerçekten çözebileceğimi düşünüyorum bu problemini

Ne yazık ki bu iş uzun süren bir işlem. Kendiniz uğraşarak çözmek sizin için daha iyi olacaktır. Sorunları çözdükçe daha fazla bilgi sahibi olacaksınız. İleride oyun açmayı planlıyorsanız bu konularda bilginizin çok fazla olması lazım. :) Gerekirse kendi sistemlerinizi bile yapabilecek düzeye gelmeniz lazım. Bu düzeye ulaştığınızda yapacağınız projeler başarıyla sonuçlanır..

Burada biz yardım konularında yol gösteriyoruz. Nasıl yapılacağını anlatıyoruz. Bunları çözmek size kalmış.
Gene de forumda bulunan arkadaşlar yardım etmek isterse diye konuyu açık bırakıyorum..
Ben arkadaşa yardım edeyim :) olmaz mı ? ^_^

Ben arkadaşa yardım edeyim :) olmaz mı ? ^_^

Zaten yardım konularını bu yüzden genelde açılmasını istiyorum. Bilgisi veya müsahit olan kim varsa yanıtlasın diye. Yani izin almanıza gerek yok. :D Tabi ki de yardım edebilirsiniz. Hatta mutlu olurum. :)

Zaten yardım konularını bu yüzden genelde açılmasını istiyorum. Bilgisi veya müsahit olan kim varsa yanıtlasın diye. Yani izin almanıza gerek yok. :D Tabi ki de yardım edebilirsiniz. Hatta mutlu olurum. :)
Arkadaşın kullandığı filesi henüz bilmiyorum :D
Syserrinde belli başlı hatalar görüyorum oraya kadar gelirsem gerisini zaten getiririm :)
Çünkü adı üstünde NcP80 :D
Her oyunu açar ^_^

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri