Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Admin bi konuya değinelim bu arkadaş benden aldığı ücretli sistemleri böyle paylaşmış ben öncelikle hakkımı haram ediyorum şuanda kadar o kadar proshield source üstünde durdum geldi paylaştı lütfen konunun kapatılmasını istiyorum buda kanıt fotolar gerekenin yapılmasını istiyorum

Forum kuralları gereği paylaşılan bir şey ücretli mi değil mi diye kendi sitemize bakıyoruz. Eğer sitemizde ücretli satılmıyorsa bu tür paylaşımlara izin veriyoruz.

Bu arada 34k'dan 40k'ya çıkartma isimli bir rehber vardı. Onun silinmesini siz mi istediniz?

Bir günde erkek olda yalan atma gelmiş öyle birşey yok diyor şuan sen o bilgileri hep benim sayemde öğrendin sen gelip teşekkür edeceğin yerde yalan diyorsun
Sizin aranızdaki tartışmayı bilmem lakin benim bir felsefem var oda şudur; Birisine bir şey öğrettiniz diye o kişiye her istediğinizi yaptıramazsınız. Bakın ben eğitim serilerimde bildiğim her şeyi öğrettim.
Ek olarak birbirinize hakaret etmeyin. Hak talebinde bulunacaksanız bu davranışlardan soyutlayın kendinizi. ;)

Forum kuralları gereği paylaşılan bir şey ücretli mi değil mi diye kendi sitemize bakıyoruz. Eğer sitemizde ücretli satılmıyorsa bu tür paylaşımlara izin veriyoruz.

Bu arada 34k'dan 40k'ya çıkartma isimli bir rehber vardı. Onun silinmesini siz mi istediniz?
Şunu söylememde yarar görüyorum ben ondan aldığım herşeyi bedavaya almadım bunu ilk olarak belirtmek isterim :)
Sonuna kadar aldığım herşeyin parasını ödedim. Kendisine sorun hatta ;)
Eğer ödemediğim veya bedavaya ondan aldığım birşey varsa bende birşey demiyorum.
Çünkü ahmet atalay 'ı sizden daha iyi tanıyorum kendisi asla bedavaya birşey vermez.
Verirse zaten karşınızdaki adam ahmet atalay değil demektir :)
Ben herşeyin ölçülü olduğunu ileri sürmek istiyorum çünkü ben aldığım zerre herşeyin parasını kendisine yatırdım.
Nerde haksızlık yapmışımda yatırmamışım mesela para ??? Hepsinide kuruşu kuruşuna yatırdım
Ayrıca satın aldıktan sonraki durum beni alakadar eder haksız mıyım ?

Satın aldıktan sonraki kısım müşterinin kendisini alakadar eder. Bunuda belirtmiş olalım. Burada bedava olan birşeyden söz etmiyoruz​

Önceki mesajımda da söyledim. Forumda satış konusu olmadığı için konu açık kalabilir. Kanıtlara gelirsek bu uzun bir süreç. Tüm konuşma kayıtları iki taraftan alınıp denetlenmesi lazım.
Kurallarımız bellidir. Bu yüzden bu konu açık kalacak. Kendi sorununuzu aranızda çözmeniz daha hayırlı olacaktır.

Önceki mesajımda da söyledim. Forumda satış konusu olmadığı için konu açık kalabilir. Kanıtlara gelirsek bu uzun bir süreç. Tüm konuşma kayıtları iki taraftan alınıp denetlenmesi lazım.
Kurallarımız bellidir. Bu yüzden bu konu açık kalacak. Kendi sorununuzu aranızda çözmeniz daha hayırlı olacaktır.
Konuşmak isterdim ama kendisiyle gelin görün ki arkadaş bir çok hazırlığı beraberinde getirmiş..
Hatta hat değiştireceğini bile söyledi :D
Beni herhalde telefondan arayıp rahatsız edenlerden sanıyor.
Bence de aramızda bu konuyu onunla tartışmak iyi bir sonuca varacağını düşünüyorum.
Neyse :) Eğer benle konuşmak isterse zaten beni bilen biliyor adresim belli gelsin yorum atsın konuşalım.
Benim midem bulanıyor oyüzden kusura bakmayınız yazamayabilirim :)
Herkese şimdiden hayırlı olması ve güzel günlerde kullanması dileğiyle

@ncp80 konuyu sabitledik ama bilgisayarınızda filan virüs taraması yapın. Virüstotal bu kadar büyük dosyayı tarayamaz. İndiren arkadaşlarda destek olmak için kanıt niyetine atabilir.

@ncp80 konuyu sabitledik ama bilgisayarınızda filan virüs taraması yapın. Virüstotal bu kadar büyük dosyayı tarayamaz. İndiren arkadaşlarda destek olmak için kanıt niyetine atabilir.
Bende şuan henüz kurulu bir antivirüs programı yok :)
Crackli bildiğiniz antivirüs programı varsa link atabilirseniz indiririm ve hemen taratıp sonucu sizlerle paylaşırım.
Şimdiden Teşekkürler ;)

Bende şuan henüz kurulu bir antivirüs programı yok :)
Crackli bildiğiniz antivirüs programı varsa link atabilirseniz indiririm ve hemen taratıp sonucu sizlerle paylaşırım.
Şimdiden Teşekkürler ;)
Crackli antivirüs kullanmanıza gerek yok. Ben Avast'ın freesini kullanıyorum. Gayette memnunum.
Zaten ücretsizler arasında en iyisi bu çıkmış.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
kendi sitesinden indirebilirsin. Virüs programı kullanmanda fayda var. ;)

Yoksa @MBayraktar 'ın yaşadığı sorunları yaşabilirsin.

Crackli antivirüs kullanmanıza gerek yok. Ben Avast'ın freesini kullanıyorum. Gayette memnunum.
Zaten ücretsizler arasında en iyisi bu çıkmış.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
kendi sitesinden indirebilirsin. Virüs programı kullanmanda fayda var. ;)

Yoksa @MBayraktar 'ın yaşadığı sorunları yaşabilirsin.
Yeni bir sayfa açacağım ozaman :)
Yeni antivirüsüm hayırlı olsun :D Uzun bir süredir antivirüs kullanmıyordum. Çünkü gerekli gereksiz boş yere herşeyi siliyor ve karantinaya alıyor falan filan :)
Ama gerçekten gerekli olduğunu şimdi anladım. Avast Free peki bu antivirüs hep ücretsiz mi olacak bende yoksa lisans tır veya key için para ödemek şart mı ?

Yeni bir sayfa açacağım ozaman :)
Yeni antivirüsüm hayırlı olsun :D Uzun bir süredir antivirüs kullanmıyordum. Çünkü gerekli gereksiz boş yere herşeyi siliyor ve karantinaya alıyor falan filan :)
Ama gerçekten gerekli olduğunu şimdi anladım. Avast Free peki bu antivirüs hep ücretsiz mi olacak bende yoksa lisans tır veya key için para ödemek şart mı ?
Süresiz ücretsiz. Deneme filan değil. Fakat avastında internet security, premier gibi paketleri var. Bazen şu özellik için satın alabilirsiniz diyor. Eğer daha fazla koruma istiyorsanız alabilirsiniz. Sizin tercihinize kalmış.

Bu arada;
Ücretli Files - Pack - Kurulum İşleri Bölüm Kuralları
Buradaki kuralları okuyanlar var mı bilmiyorum ama arkadaşına istersen buradaki kurallardan bahset.

Süresiz ücretsiz. Deneme filan değil. Fakat avastında internet security, premier gibi paketleri var. Bazen şu özellik için satın alabilirsiniz diyor. Eğer daha fazla koruma istiyorsanız alabilirsiniz. Sizin tercihinize kalmış.

Bu arada;
Buradaki kuralları okuyanlar var mı bilmiyorum ama arkadaşına istersen buradaki kurallardan bahset.
Tamamdır ;)
Birde ben avast premier paket satın alıcam antivirüsü felan beğendim baya :D
Premier heralde premium gibi birşey oluyor ?

Tamamdır ;)
Birde ben avast premier paket satın alıcam antivirüsü felan beğendim baya :D
Premier heralde premium gibi birşey oluyor ?
Para verme bence. Freesi gayet iyi koruyor. Bi kullan alış eğer ihtiyacın olursa sonra para verirsin. :)

Free tam koruma sağlamıyor çok'da pahalı değil almak daha mantıklı.

Senelerce freesini kullandım. Çok hayat kurtardı. Gidip bi dosyayı sildiğinde programı kapatıp inatlaşırsan o zaman ayrı tabi. :D

Free tam koruma sağlamıyor çok'da pahalı değil almak daha mantıklı.
Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim :)
Kararımı vereceğim :)
1 Ay normal şekilde kullanalım bakalım koruma düzeyi nasıl filan hem görmüş olurum ^_^
eğer gerçekten hoşuma giderse premiere geçerim :rolleyes:

Neyse lafı gevelemeden arkadaşa ücretli sattık gerekti de öğrettik arkadaşımız ne yaptı bizim iyi niyetimizi geldi bu forumda paylaştı diyecek bişey yok herkese iyi kullanmalar dilerim burda kıçımı yırtsamda faydası yok neyse bir sonraki projelerde görüşmek dileğiyle....

Neyse lafı gevelemeden arkadaşa ücretli sattık gerekti de öğrettik arkadaşımız ne yaptı bizim iyi niyetimizi geldi bu forumda paylaştı diyecek bişey yok herkese iyi kullanmalar dilerim burda kıçımı yırtsamda faydası yok neyse bir sonraki projelerde görüşmek dileğiyle....
Eğer böyle bir özellik varsa yapabilirsiniz lakin aranızdaki çekişmeye bu forumu ve yöneticilerini karıştırmayın. Konu içinde ücretli files pack bölüm kurallarını söyledim.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri