Öneri Metin2 Gelişim

Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.

smashB

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar ,

Bazı sorularım var , konu hakkında bilgi almadan bu sektöre girişmek istemedim.

1) Metin2'nin ne kadar ömrü kaldı? ( Tahmini )
2) 0'dan Metin2 ile alakalı ilgili dilleri öğrenmeye başlamak mantıklımı? ( 2023 gireceğiz )
3) Amacım sistem yazıp satmak değil, Kendi tarzıma uygun files oluşturup server açmak.
4) Öğrenmeye başladığım tarihten itibaren ne kadar sonra, artık server açabilirim artık diyebilirim?

Kendimden kısaca bahsetmem gerekirse, Programlama dillerinden C++, C ve Java'ya hakimim ve 2 büyük yazılım şirketin çalıştım. Kendim farklı alanlarda ticaret ile uğraşmaya başladığımdan dolayı şirketten istifa ettim ve şu anda kendi işletmelerimin başındayım. Birkaç Source dosyalarını incelediğimde algoritmanın mantığını kavradım fakat eksiklerim olduğunu farkettim, Örn; Python.

Şimdiden ilginiz için Teşekkürler..

1 - Bence pek fazla ömrünün kaldığını düşünmüyorum. Eskisi kadar RPG türünde oyunları oynayan fazla kişi yok.
2 - C++, Python, Lua ve Veritabanı konusunda bilgi edinirsiniz. Zaten konunuzda C++, C ve Java'ya hakim olduğunuzu belirtmişsiniz. Belki yeni şeylerde öğrenebilirsiniz.
3 - Oyuncu sayısından ötürü pek mantıklı değil gibi. Eğer bütçeniz fazla ise, iyi reklam yapabilirseniz olabilir belki.
4 - Ne kadar vakit ayırdığınıza, sabıt seviyesine ve öğrenme becerenize bağlı bir durum.

Geri