Öneri Metin2 Files Detaylı kurulum Video ve Sesli Anlatım Rehberi Oluşturma Projesi (Ücretsiz)

Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

forfor

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Ücretsiz Metin2 Files Detaylı kurulum Video ve Sesli Anlatımlı
(Files Kurma, Game Bluid, Client Bluid vb.)

Forumda bu işe yeni başlayıp files kuramayan arkadaşlara çok fazla raslamaya başladım. Aşağıya yoruma files linklerini eğer başka forumda ise isim isimlerini bırakın ben sizler için ne kadar kaç tane files yazarsanız yeni başlayan arkadaşlara destek olmak maksatlı hepsinin kurulum videosunu sesli bir anlatım ile ücretsiz olarak hazırlayıp rehber bölümünde paylaşıyım. Tecrübeli/tecrübesiz arkadaşları güzel olan alt yapı ve güzel olan düzgün olan fazla hatası olmayan iyi kötü ilerlenebilecek olan filesleri linkleri ile birlikte veya sadece isimleri ile beraber yorumda belirtmeye üyeleri ve yönetim ekibi de dahil olmak üzere yoruma davet ediyorum. Yeni başlayan arkadaşlara rehberlik edeyim sizin önerileriniz ile yeni başlayan arkadaşlara destek olalım.
Mumdan çıkmış yangın..

NOT: Tecrübeli arkadaşlar beni biraz zorlayın kurulumu kolay olmayan filesleri önerin hemde saglam alt yapı olanları rica ederim.
SADECE BİR FİKİR; mmo tutkunu yöneticileri gecici bir sunucu açında mmo sitesi üyeleri olarak takılak sadece site üyeleri girebilsin. Adminler gm olmasın normal hesap sahibi olsun adminleride kesebilelim @Aksu ya bir ruh vuruşu vururum eger banlamazsa tabi sayın ban işleri yüksek kurul site başkanımız :D @Whistle @Aksu @hasanmacit @MEKA ve diğerleri

GENE BİR NOT; Ücretsiz kurulumunu istediğiniz sistemleride linkleri ve isimleri ile beraber paylaşın onlara bakayım. Mmo tutkunun alt yapısı filesi vardı sanırım ona kurarak anlatırım.

Konu Kapanış Tarihi ve Saati : 28.3.2024 saat : 00:00 a kadar isteklerinizi ve önerilerinizi bildirin lütfen. Yönetici ekibi belirtilen tarih saat geçtiktan sonra görünce konuyu kapatması kilitlemesi uygun olur.​

Son düzenleme:
Vatansever server files 55-120 | Sorunsuz 10k online gördü

Forum için bunu kurabilirsiniz ve video hazırlayın herkes faydalansın
Sıfırdan kurulum şeklinde anlatacağım. Oyun açılana kadar olan bütün aşamaları detaylıca.. Hem videolu hemde sesli anlatım olarak anlatıcam ki anlaşılır ve net olsun. Tşk ederim.

Genel Not: Sistemlerin hepsi tek bir files üzerinden gösterilecektir anlatımı. Bir sistem bir files önerimi olursa daha iyi olur veya birkaç files birkaç sistem şeklinde apartmayın sadece yeterli.​

Son düzenleme:
Merhaba @forfor ,

Öncelikle böyle bir düşünce içerisinde olup bu tarz eğitici videolar çekmeye başlayacağın için şahsım adına teşekkür ediyorum. Videoyu hazirladiginda YouTube kanalımıza yükleyebiliriz istersen. Bu tarz içerik oluşturacak başka arkadaşlarımız varsa eğer bu teklifim onlar içinde geçerlidir. İçerik videolarını
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
kanalında yayinlayabiliriz.

Diğer bir konuya gelecek olursak eğer Semih, server konusunda üyeler tarafından talep olursa eğer ortak bir files üzerinde karar kılınarak @Servercim tarafından sunucu temini sağlanabilir. Bu tarz istek/öneriler için buraya konu açabilirsin. Kişi sayısına göre sunucu açabiliriz @Servercim ile birlikte.

Merhaba @forfor ,

Öncelikle böyle bir düşünce içerisinde olup bu tarz eğitici videolar çekmeye başlayacağın için şahsım adına teşekkür ediyorum. Videoyu hazirladiginda YouTube kanalımıza yükleyebiliriz istersen. Bu tarz içerik oluşturacak başka arkadaşlarımız varsa eğer bu teklifim onlar içinde geçerlidir. İçerik videolarını
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
kanalında yayinlayabiliriz.

Diğer bir konuya gelecek olursak eğer Semih, server konusunda üyeler tarafından talep olursa eğer ortak bir files üzerinde karar kılınarak @Servercim tarafından sunucu temini sağlanabilir. Bu tarz istek/öneriler için buraya konu açabilirsin. Kişi sayısına göre sunucu açabiliriz @Servercim ile birlikte.
Files sunucu açma fikri ilgili konuyu oruya açacağım anladım.. Bu konuyu yanlış yere açtı isem dogru yere taşımanızı arz/talep ederim sizden tşk ederim. :)
Bende zaten videolar hazırlanınca videoların kalıcı olarak barınması için fake sahte yalan yanlış açılmış bir youtube hesabına yüklemeyim sizin youtube kanalınıza yüklüyelim diycektim. Ben demeden zaten gerekli açıklama yapıldı tşk ederim.. Bu aralar aklımdan ne geçirsem oluyor birşekilde ama kanıtlayamam :) Oruçun verdiği güç olarak nitelendiriyorum bu durumu başka açıklama getiremiyorum..

Mmo tutkunu sitesi tarafından yönetilen ve sadece üyelerine açık olan takılmalık bir ayrıcalık gerçekten iyi olurdu. Arada girip yöneticiler ile vs atsak yarışmalar düzenlense fileste site ile alakalı yarışmalar sonra üyeler ile mmo tutkunlarında tartışıp oyna gel gelsene hadi gel oyna gel diye çagırıp oyunda vs atsak çarını yatırsak fena olmazdı :D yada @hasanmacit biri ile vs atarken serbest diyip hasanmaciti yatırıp kaçsam birazda orda ugraşsanız benle harika olurduu. :) Herkes için ara ara stres atma alanı olurdu. @Aksu @Whistle Yöneticiler gidin fileste vs ile kapışın burada tartışmayın derdi fena mı olurdu. iyi olur.

İki Seçenek var ;
1.
Vip üyelik gibi (mmo tutkununa özel filesimize katıl) şeklinde bir alım ile masrafların karşılanması
2.Yönetici tarafından masraflarının karşılanması ve mmo tutkunu üyelerine açık olması siteye özel ve oyun içi satıştan kazanması ve tabi üyelerinde anlayış göstererek bagış olarak oyun içi alışveriş yapması..
Aşırı çok fazla bir para degil aslında mmo tutkunu üyelerine özel files sürekli aktif tutabiliriz. Senelikte alabiliriz. Bu konuda benden tam destek iftardan sonra kimse açmamış olursa konuyu özetle bir konu açıp üyelerin fikirlerini soracağım.

Öncelikle şunu belirtiyim bu forumda şuan açık olan tek hesabımdır forfor kullanıcı adımda farklı yani.
@Aksu Bu arada abi sen nerden adımı ögrendin ? Nerden ben oldugumu tanıdın ?
Kayıt olurkende kendi adımı yazmadım kendi bilgilerimi girmedim diye hatırlıyorum profilimi kontrol ettim adımda gözükmüyor hiç bir yerde.. forfor geziyom kayıt olurken adı soyadı filan mı yazdım acaba profilimdede göremedim ben isim yerini ama bilemedim Beni aydınlatır mısın abi tanıdın mı yoksa profilimde mi yazıyor ?
İnşallah ban yemem :)

Son düzenleme:
Bende zaten videolar hazırlanınca videoların kalıcı olarak barınması için fake sahte yalan yanlış açılmış bir youtube hesabına yüklemeyim sizin youtube kanalınıza yüklüyelim diycektim. Ben demeden zaten gerekli açıklama yapıldı tşk ederim.. Bu aralar aklımdan ne geçirsem oluyor birşekilde ama kanıtlayamam :) Oruçun verdiği güç olarak nitelendiriyorum bu durumu başka açıklama getiremiyorum..

Mmo tutkunu sitesi tarafından yönetilen ve sadece üyelerine açık olan takılmalık bir ayrıcalık gerçekten iyi olurdu. Arada girip yöneticiler ile vs atsak yarışmalar düzenlense fileste site ile alakalı yarışmalar sonra üyeler ile mmo tutkunlarında tartışıp oyna gel gelsene hadi gel oyna gel diye çagırıp oyunda vs atsak çarını yatırsak fena olmazdı :D yada @hasanmacit biri ile vs atarken serbest diyip hasanmaciti yatırıp kaçsam birazda orda ugraşsanız benle harika olurduu. :) Herkes için ara ara stres atma alanı olurdu. @Aksu @Whistle Yöneticiler gidin fileste vs ile kapışın burada tartışmayın derdi fena mı olurdu. iyi olur.

İki Seçenek var ;
1.
Vip üyelik gibi (mmo tutkununa özel filesimize katıl) şeklinde bir alım ile masrafların karşılanması
2.Yönetici tarafından masraflarının karşılanması ve mmo tutkunu üyelerine açık olması siteye özel ve oyun içi satıştan kazanması ve tabi üyelerinde anlayış göstererek bagış olarak oyun içi alışveriş yapması..
Aşırı çok fazla bir para degil aslında mmo tutkunu üyelerine özel files sürekli aktif tutabiliriz. Senelikte alabiliriz. Bu konuda benden tam destek iftardan sonra kimse açmamış olursa konuyu özetle bir konu açıp üyelerin fikirlerini soracağım.

Öncelikle şunu belirtiyim bu forumda şuan açık olan tek hesabımdır forfor kullanıcı adımda farklı yani.
@Aksu Bu arada abi sen nerden adımı ögrendin ? Nerden ben oldugumu tanıdın ?
Kayıt olurkende kendi adımı yazmadım kendi bilgilerimi girmedim diye hatırlıyorum profilimi kontrol ettim adımda gözükmüyor hiç bir yerde.. forfor geziyom kayıt olurken adı soyadı filan mı yazdım acaba profilimdede göremedim ben isim yerini ama bilemedim Beni aydınlatır mısın abi tanıdın mı yoksa profilimde mi yazıyor ?
İnşallah ban yemem :)
Semih forumda seni en iyi tanıyan benim diyebilirim :). Konuşma şeklin olsun, hal ve hareketlerin olsun artık seni gözüm kapalı buluyorum. Her ne kadar profilinde isim yazmamış olsan da hesabının bilgilerini sistemlerimizden gizlemen çok zor diyebilirim. Panelden tüm hesaplarını görebiliriyorum. Hem profilimde ne yazıyor :)

Semih forumda seni en iyi tanıyan benim diyebilirim :). Konuşma şeklin olsun, hal ve hareketlerin olsun artık seni gözüm kapalı buluyorum. Her ne kadar profilinde isim yazmamış olsan da hesabının bilgilerini sistemlerimizden gizlemen çok zor diyebilirim. Panelden tüm hesaplarını görebiliriyorum. Hem profilimde ne yazıyor :)
Oha nesss
Duyuru konusuna gelen yorumda ilginç gelmişti bana. Foruma yeni kayıt olan birisi nasıl uzun süre forumu kullandığını söyleyebilirdi ki. :D

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri