Metin2 Eskide Kalmış T1 Haritasını Reworklemek

Tengrist

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Evet arkadaşlar gerek müşterilerim, gerek kendim, gerek can sıkıntısını gidermek amacıyla yüzlerce harita yaptım fakat beni en çok tatmin eden olay bu konseptlerde official oyunun haritalarına ufak çaplı veya büyük çaplı rework atmak.

Çeşitli oyunlarda bu T1 mapinin kullanıldığını görmüşsünüzdür zamanında TK metin2'de de bu mapte ronark olurdu. Kendi ronark güncellememi yaptıktan sonra newschool konseptli bir harita yapmak istemedim çünkü files'ım 98-99 level aralığında bir files ve dedimki tkda 10 sene önce biz bu mapte savaşırdık, ona bi el atayım.

Son hali:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

ben 2017 senesinde, 65-250 tarzını oynardım. Zombi adası diye geçiyordu kasılmalık bir haritaydı bu hali efsane olmuş eline emeğine sağlık :loveya:

ben 2017 senesinde, 65-250 tarzını oynardım. Zombi adası diye geçiyordu kasılmalık bir haritaydı bu hali efsane olmuş eline emeğine sağlık :loveya:
Teşekkür ederim evet ben de girmiştim 65 250lelere onlarca katakombdaki slottan atmışlardı bu mape zaman zamsn da boss çıkardı, vay anasıno gerçekten pvplerin pvp olduğu dönemlerdi, ayrı zevkliydi o zamanlar.

Teşekkür ederim evet ben de girmiştim 65 250lelere onlarca katakombdaki slottan atmışlardı bu mape zaman zamsn da boss çıkardı, vay anasıno gerçekten pvplerin pvp olduğu dönemlerdi, ayrı zevkliydi o zamanlar.
Aynen öyle her şey eskiden güzeldi.

Geri