Yardım metin siberdizayndan

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

ssametbayrak

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Konu başlığına yardım veya help yazmak yasak ! Gerekli cezai işlemler yapılacaktır.
Arkadaşlar merhabalar siberdizayndan server aldım ve oyun içerisinde sadece eşyaları göster dediğim de yerde olan itemlerde fazlası ile kaymalar oluyor ve bunu onlara ilettiğim de sorunun onlardan kaynaklı olmadığını söylüyorlar 3 bilgisayar ile aynı şekilde denediğim de itemlerde kaymalar yine oldu ama kendileri girdiklerinde hiç bir türlü kayma mevcut olmuyor bu konu da ne yapabilirim? nasıl bir ilerleme kaydetmem lazım yardımınıza muhtacım diye biliriz.
Videoyu alt eke ekliyorum şimdiden hayırlı günler herkese

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

bildiğim kadar ile sadece pack kısımlı müdahale edebiliyorum.
hmm anladım o zaman işin zor gibi şey diycektim pack kısmından uiscript dosyası var ya root içinde olur yada pack kısmında olur onun içinde systemoptiondialog.py olur o sistem seçenekleri ordan o butonu bulcaksın o butondaki değişkenleri yada isimleri src dosyaları üzerinde aratcaksın kodlarına bakabilmek için eksikmi var kodlarda fazlalıkmı var ona bakabilmek için aklıma gelen çözüm buydu ama sadece src varsa işin zor onlardaki clienti iste bi dene belki düzelir onlarda çalışıyosa client src taraflı bişeydir

Geri