Yardım LYCAN KAREKTERİ KAPATMA

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

BlackQueen

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Serverımde lycan ve lycanla ilgili herhangi bişey istemiyorum. Elimde bulunan filesda lycan var kökten nasıl kapatabilirim . Yardımcı olabilecek biri var mı ?

Lycanı komple kaldırman mümkün ama sıkıntılı bir iş game.core yeme ihtimalin çok yüksek olacak. Sana önereceğim karakter oluşturmadan kaldırabilirsin aynı mantık olucaktır oyunda lycan olmayacak kimse oluşturamayacak görüntüsü dahi olmayacak.

Karakter oluşturmayı nasıl kapatırsın: Root klasöründe constınfo.py ve playersettingsmodule.py dosyalarında wolfmen ve wolfman olacak ve yanında enabled olucaktır onları disabled yaparak deneyebilirsin.

bb.png

bu dosyaların ıcerısınde lycan kapatma nerededır

bu dosyalar da ve ıcerısınde .py uzantı yok

Lycanı komple kaldırman mümkün ama sıkıntılı bir iş game.core yeme ihtimalin çok yüksek olacak. Sana önereceğim karakter oluşturmadan kaldırabilirsin aynı mantık olucaktır oyunda lycan olmayacak kimse oluşturamayacak görüntüsü dahi olmayacak.

Karakter oluşturmayı nasıl kapatırsın: Root klasöründe constınfo.py ve playersettingsmodule.py dosyalarında wolfmen ve wolfman olacak ve yanında enabled olucaktır onları disabled yaparak deneyebilirsin.
.cpp ve .py uzantılı dosyalar lazım sanırım bana nasıl yapıcam lycan kaldırmayı

Lycan genelde defineli şeklinde ekli oluyor. common/service.h dosyasını kontrol edin

introcreate.py'den oluşturmayı kapat oyundada lycan ile alakalı itemleri düşen itemler veya npc'de olanları kaldır full kapatmaya gerek yoq

Geri