Çözüldü Lib hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

NIGHTMT2

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar
Elimde bulanan bir files var arkadaşlar filesi kendi açtığım sunucuya kuruyorum sorunsuz bir şekilde oyuna giriş yapabiliyorum ama aynı dosyaları
bilişimden aldığım sunucuya atınca oyunu başlatırken bu şekilde hata alıyorum sebebi ne olabilir sizce _?
filesin Lib dosyalarını bu konuma atıyorum /usr/lib32
DB ACILIYOR ..
/usr/lib32/libstdc++.so.6: version CXXABI_1.3.8 required by /usr/game/share/db not found

GIRISLER ACILIYOR ..
/usr/lib32/libstdc++.so.6: version CXXABI_1.3.8 required by /usr/game/share/game not found

Libler eksik. Kendi sunucundan usr/lib yada lib32 içinden libstdc++.so.6 bu lib dosyasını al diğer sunucuya at başka eksikler olursa aynı şekilde yapacaksın.

Libler eksik. Kendi sunucundan usr/lib yada lib32 içinden libstdc++.so.6 bu lib dosyasını al diğer sunucuya at başka eksikler olursa aynı şekilde yapacaksın.
kanka denedim dediğin gibi filesin açıldığı sunucudaki lib32 dosyasında ne varsa aldım açılmayan sunucunun içine attım ama olmuyor yine açılmıyor oyun :S

DB ACILIYOR ..
/usr/lib32/libstdc++.so.6: version CXXABI_1.3.8 required by /usr/game/share/db n ot found

GIRISLER ACILIYOR ..
/usr/lib32/libstdc++.so.6: version CXXABI_1.3.8 required by /usr/game/share/game not found

KANAL1 ACILIYOR ..

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri