kabayoo MERT LEVİS WAREZ SATIŞ KANIT !

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

bckntr

Discord : zimbatr
Geliştirici
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Her şey videoda bariz bellidir, Anlamayan varsa tekrar izlersin yine anlamıyorsa kanıt olduğu kabullenilmiyorsa fileside kurarım daha detaylı kanıt sunarım amacım bu tarz değerli forumlarda emek hırsızlarına pabuç bırakmamak. Foruma katılacak olan yeni üyeler ve bu gibi şahısları tanımayan üyeler için özellikle kanıt sunulmuştur.

@kabayoo davet edildi

Not: Konunun gereksiz yere uzamaması adına, karşılıklı mesajlaşma yapılmasın. Yönetim söz vermeden yazan olursa, uzaklaştırma cezası uygulanacaktır. Gerekli durumlarda herkese söz hakkı verilecektir.

Öncelikle selamlar, aktif olarak uzun zamandır files hizmeti sağlıyorum. Vslik yapıyı tanıtımıma ve satış konularıma eklediğim süreçten bu yana hiç satış yapmadım, soran arkadaşlara da bir kaç kişi dışında test sunucu dahi atmadım. Satış konumda da sizleri uyardığım gibi yine uyarıyorum. Ben bu piyasada sadece vslik proje kiralamıyorum. Bir çok yapıda dosyalarım ve hizmetim uzun süredir mevcut. Kaldı ki vslik proje üzerinden bir lira dahi bir kazanç sağlamadım. Kendimiz vatansever gibi ya da benim eskiden oluşturduğum levis2 dosyaları gibi bir çok oyunu warez ettik. Warez dosyaların üstünde değişiklik yapıp satma hakkını sahip olduğumuz zaten kurallarda bile belirtiliyor. Şu anda files satışlarım ve bu gibi hizmetlerim bir şirket üzerinden gerçekleşiyor ve faturalı satışlar yapıyorum. Bu gibi karalama kampanyalarına karşı aksiyon daha önce alıp, piyasadaki bir kaç arkadaşın ciddi cezalar ödemesine neden oldum. İsmimi bu tarz video ve konularda kullanarak, kurallar çerçevesinde benim diğer hizmetlerimi ve işlerimi de baltalamış oluyor bu arkadaş. Kendi satış konuma da yazdım, aksi ya da yanlış bir durum varsa konuyu uyarıp kapatabilirsiniz dedim. Şimdi örnek veriyorum yarın öbür gün vatansever dosyalarında değişiklip yapıp satmaya çalışan, oyunlar açan çok fazla insan olacak. Ama ne yazık ki bu gibi durumlarda sadece bir gui bile değiştirdiyse satış kurallarına uymuş şekilde dosya satışları yapılabiliyor. Bir de zaten ben bahsi geçen files üzerinde yaptığım değişiklik ve uğraşı görmeksizin; ismimin baltalanmaması adına kendi satış sitemden ve satış konusundan dahi kaldırdım. Sitemi de incelediğinizde göreceksiniz ki; şu anda bahsi geçen oyun dosyalarıyla hiç bir alakam bulunmamaktadır. Bu konuyu açan şahıs benim ismimi kötüye kullandığı sürece de elimden gelen süreci yönlendireceğimden emin olabilirsiniz, iyi forumlar.
@AhmetTeyfik @hasanmacit @Aksu @MEKA

Edit: çektiniz videoyu şimdi inceledim. Level yazısı görünmüyor raidcall sistemi kullanıyor falan demişsiniz :D

TR'DE İLK Level yazısını kaldırdım falan diye de duyuru geçin isterseniz. Kendinize özgü bir sistem yazdığınızda bu sistemi de kullandığımda o zaman diyebilirsiniz ki; bu benim işimi kopyalamış şöyle ifşa böyle ifşa, bu kadar temel fonksiyon değişikliklerini baz olarak bu işe yıllarını vermiş birisini karalayamazsınız, üzgünüm sizin adınıza.

Üstüne videoda sanki piyasaya yeni başlamış birisi gibi lanse etmişsiniz, ufak bir referans bırakayım.
1711826650318.png

Son düzenleme:
Bahsi geçen ürünün satışının kullanıcı tarafından iptal edildiği bildirilmesi üzerine konu kapatılmıştır.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri