Panel JetsPanel Tarzı Metin2 Web Panel Market Dahil 20+ Tema Gelişmiş Sistem

Şu şekilde bir sorun ile karşılaşıyorum php sürümü ile alakalı sanırım php sürümü kaç kullanmam gerekiyor veyahut başka bir sorun varsa o çözümü paylaşma gibi bir şansınız var mı

Dosya Eklentileri

• Ekran görüntüsü 2024-04-25 031235.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-25 031235.png
    85,2 KB · Gösterim: 18
Şu şekilde bir sorun ile karşılaşıyorum php sürümü ile alakalı sanırım php sürümü kaç kullanmam gerekiyor veyahut başka bir sorun varsa o çözümü paylaşma gibi bir şansınız var mı
Merhaba,

İlgili sorun php sürümünden ziyade url linkinizden kaynaklı sanırım. Css dosyalarını okuyamamış gözükmektedir. Yinede php 5.6 sürümünü kullanmanız gerekmektedir.

Merhabalar;
Öncelikle paylaşım için çok teşekkürler.
Sorunsuz bir şekilde çalışmakta.

Gerçek CPANEL sunucuda
PHP 7.4
Mysql Sunucu sürümü: 8.0.37
Oyun sunucum localde olmasına rağmen
hiç bir şekilde hata almaksızın kurdum çat çalıştı.

Kanıtlar;
Oyun içi;
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Web;

Farklı temalarda aynı sorunu yapıyor mu ve yönlendirdiği link uzantısını yazar mısın

Deneyin hata almaya devam ederseniz özelden veya buradan dc adresinizi yazın beraber bakalım
hocam ben sorunsuz kurmuştum ama taşımak durumunda kaldım. tekrar kurdum ama cssleri çekemiyor yönlendirmeyle alaklı bi sorun var gibi önceden örnek: domain.com/panel kurmuştum. şimdi direk domain.com kurdum cssleri çekemiyor gibi öyle kalıyor

şöyle

link bu hal alıyor.

define('URL','sauronmt2.com.tr'); database bu şekilde

çözümü varmıdır ?

ercumerc19

hocam ben sorunsuz kurmuştum ama taşımak durumunda kaldım. tekrar kurdum ama cssleri çekemiyor yönlendirmeyle alaklı bi sorun var gibi önceden örnek: domain.com/panel kurmuştum. şimdi direk domain.com kurdum cssleri çekemiyor gibi öyle kalıyor

şöyle

link bu hal alıyor.

define('URL','sauronmt2.com.tr'); database bu şekilde

çözümü varmıdır ?

ercumerc19

sauronmt2.com.tr yerine
yazmanız gerekmektedir.

Geri