Çözüldü Işınlayıcıyı düzenlemeke istiyorum nasıl düzeltebilirim

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

vedat1089

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar Işınlayıcıyı ( 9012 ) NPC sini düzenlemek istiyorum nasıl düzeltebilirim.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Bak sana bir npcdeki questleri nasıl bulacağını anlatım.

Kod:
/usr/game/share/locale/turkey/quest/object/
bu dizine gelirseniz. Burada questlerin derlendikten sonra dosyaların bulunduğu yeri görebilirsiniz. Siz bir npcye bakmak istiyorsunuz o zaman;
Kod:
/usr/game/share/locale/turkey/quest/object/9012
şu şekilde dosyaya girin.

buna girdikten sonra "chat" klasörüne gidiyorsun ve orada "map_warp.start" gibi dosyalar var. İşte bu questimizin adı.

Sonra tekrar;
Kod:
/usr/game/share/locale/turkey/quest/
içine geliyoruz ve "map_warp.quest" dosyamızı buluyoruz ve düzenliyoruz.

Düzenlemeleri yaptıktan sonra puttyden "./qc map_warp.quest" çekmeyi akabinde oyunda "/reload q" komutunu çekmeyi unutmayın. ^_^
Bak sana bir npcdeki questleri nasıl bulacağını anlatım.

Kod:
/usr/game/share/locale/turkey/quest/object/
bu dizine gelirseniz. Burada questlerin derlendikten sonra dosyaların bulunduğu yeri görebilirsiniz. Siz bir npcye bakmak istiyorsunuz o zaman;
Kod:
/usr/game/share/locale/turkey/quest/object/9012
şu şekilde dosyaya girin.

buna girdikten sonra "chat" klasörüne gidiyorsun ve orada "map_warp.start" gibi dosyalar var. İşte bu questimizin adı.

Sonra tekrar;
Kod:
/usr/game/share/locale/turkey/quest/
içine geliyoruz ve "map_warp.quest" dosyamızı buluyoruz ve düzenliyoruz.

Düzenlemeleri yaptıktan sonra puttyden "./qc map_warp.quest" çekmeyi akabinde oyunda "/reload q" komutunu çekmeyi unutmayın. ^_^

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri