Yardım /in_game_mall çalışmıyor

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

blacklistt

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Sorunun nereden kaynaklandığını tespit edemedim. Elimdeki farklı bir source ile karşılaştırdım cmd_general ve questlua_game'de durum aynı. Nereden kaynaklanıyor olabilir? /in_game_mall ile hiçbir şekilde nesne market guisi açılmıyor. Syserr veya herhangi bir tepki yok.

üstüne bastığında çalıştırdığı chatcommand in_game_mall mı bi kontrol et. Oyun içi nesne market olabilir belki.

üstüne bastığında çalıştırdığı chatcommand in_game_mall mı bi kontrol et. Oyun içi nesne market olabilir belki.
Clientim debug değil. python27_d.dll yüzünden debug kullanamıyorum. Nesne market butonlarına basıldığında hiçbir tepki vermiyor. konsoldan /in_game_mall yazıncada tepki yok maalesef

sayın faruk bey :) hangi files kullanıyorsunuz söyler misin ?
faruk ?

Clientim debug değil. python27_d.dll yüzünden debug kullanamıyorum. Nesne market butonlarına basıldığında hiçbir tepki vermiyor. konsoldan /in_game_mall yazıncada tepki yok maalesef
bottom window'dan mall simgesine bastığınızda clientten bir chatcommand tetikleniyor olması gerekiyor. Pack dosyalarınızdan kontrol edin.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri