Hosting Firması Arayanlara Uyarılar | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
Sitemize gelen kullanıcıların güvenliğini göz önünde bulundurarak Yönetim ekibi ile aldığımız ortak karar sonucu zararlı link kısaltma servislerini yasakladık. Detaylar: tıklayın.
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
Yönetim tüzüğümüz yayınlanmıştır. Sizde okumak için tıklayınız.
Konuya gidip görüş bildirmek için tıklayınız.

Hosting Firması Arayanlara Uyarılar

'Metin2 Vps-Dedicated (Game Hosting)' forumunda Whistle tarafından 13 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.446
    889
    1.961
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Adınız ve Soyadınız:
    Eray Öksüz
    Ruh Haliniz:
    Ruhsuz
    Merhaba arkadaşlar,
    Sitemizdeki ticaret ortamının daha güvenilir olması için sitemize Hosting Yetkilisi rütbesini ekledik.
    Bu rütbeye 3 şekilde başvuru yapılabiliyor.

1. Sadece YS belgesi olanlar.
    2. Sadece vergi levhası olanlar.
    3. YS ve Vergi Levhası olanlar
    olarak 3'e ayırdık. Firma sahiplerin yaptığı başvuruya göre bu 3 statüden birisini karşıladığı zaman Hosting Yetkilisi rütbesini veriyoruz.

Bu rütbe ile kullanıcılar şuna sahip olacaklar.
    1. YS Belgesi Olanlar: Hosting tanıtım bölümlerinde "YS Belgeli" önekini kullanabilecekler.
    2. Vergi Belgesi Olanlar: Hosting tanıtım bölümlerinde "Vergi Levhalı" önekini kullabilecekler.
    3. YS + Vergi Belgesi Olanlar: Hosting tanıtım bölümlerinde "YS Belgeli - Vergi Levhalı" önekini kullabilecekler.

Bu şekilde hosting firması arayan kullanıcılarımız konulara girmeden önce öneke bakarak kimlerin neye sahip olduğunu görecektir.

MMO Tutkunları'nda bu rütbeye sahip olmayan kullanıcılar da tanıtım yapabilirler. (Büyük firmalar ile reklam karşılığı indirim veren firmalar içindir.) Lakin bu önekleri seçemeyeceği için firmalar birbirinden ayırt edebileceksiniz.

Güvenilir bir firma arıyorsanız bu 3 öneke sahip firmalara bakmanızı öneririz. Herhangi bir dolandırıcılık durumunda ise sitemiz sorumlu tutulamaz. Kullanıcılar kendi açtığı konulardan mesuttur. Dolandırıcılık durumda eğer dolandıran kişiler ile ilgili savcılık bilgi isterse sitemizdeki log kayıtlarını paylaşırız.
    Bu tür madureyetlerin yaşanmaması için alışveriş yapacağınız firmayı iyi seçmeniz gerekmektedir.

Ayretten: Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... bu bölüme girerek kendi seçtiğiniz firma ile ilgili şikayet var mı diye bakabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.