Hızlı Item Ayırma

Finnael

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0

Tamamen benim tarafimdan yazilmis bir sistemdir. Sistem itemleri istediginiz sayiya hizlica bolmenizi saglar. Diger ayirma sistemlerinden farki cok cok daha optimize bir sekilde calismasidir. Normalde 300 kusur packet gondererek halledilecek bir ayirma islemini sadece 10-15 paket gondererek halledebilir. Ayni zamanda ayirma algoritmasi diger ayirma algoritmalarina gore daha iyidir. Secilen item slotunun gerisine dogru da yerlestirme yapabilir. Iyi gunlerde kullaniniz. (Dosyalari hazirlarken bir seyleri yazmayi falan unutmus olabilirim, birileri test edip geri donuslerde bulunursa sevinirim)

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dosya Eklentileri

• FastSplit.rar
    9,9 KB · Gösterim: 28
En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Yazdığınız sistemi sitemiz aracılığıyla paylaştığınız için teşekkürler. Hafızam beni yanıltmasın anca daha önce bir konuda bunla ilgili muhabbet geçmişti.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
önceki konudaki kodlarda iki tarafada geçen halini ekledim fakat son envanterde bir kaç denememde oyun buga girmişti hiç bir şeye tıklanmıyordu karaktere girmeye çalıştığımda tekrardan bağlı diyip almıyordu bunda da böyle bir sorun olabilir mi ?

Guncellenmis dosyanin linki. Eski linkteki dosyada bazi seyleri eklemeyi unutmusum.

Dosya Eklentileri

• FastSplit.rar
    9,9 KB · Gösterim: 13
normal ayırma yaptığımda 2 katı şeklinde ayırıyor örn: 1li ayırmak istiyorum 2li ayırıyor. Birde ayırmak istediğimiz itemin 1 slot gerisinden başlatmak istersek item görünmez oluyor ışınlanınca geri geliyor. Hızlı ayır tik'ini açınca öyle kalıyor tik i kaldırsakta hızlı ayırma yapıyor ama ışınlanınca düzeliyor. Bunlar sistemi yanlış eklemiş olma ihtimalinden dolayı benden mi kaynaklı yoksa sistemdenmi kaynaklı?

Son düzenleme:
Geri