Çözüldü Harita eklerken hata

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ggns7

Premium Üye
Premium Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
selamlar, bomboş bir arazi haritasını eklemeye çalışıyorum. objelerin olduğu haritalarda da aynı sorunu yaşıyorum.
client syserr :
0415 01:16:22595 :: CMapOutdoor::Load - LoadMonsterAreaInfo ERROR 0415 01:16:22596 :: CMapOutdoor::LoadTerrain AreaProperty Read Error 0415 01:16:22596 :: CArea::Load File Load metin2_map_test\000000\AreaData.txt ERROR 0415 01:16:22596 :: CArea::Load File Load metin2_map_test\000000\AreaAmbienceData.txt ERROR
haritaya ışınlanabiliyorum ama çevrede hiçbir şey yok. sadece karakter ile yürüyebiliyorum. sabahtan beri uğraşıyorum lütfen yardım.

Dosya Eklentileri

• Screenshot_13.png
    Screenshot_13.png
    174,6 KB · Gösterim: 48
Çözüm
Sorunu discord üzerinde çözüme kavuşturduk.

pack dosyalarında büyük harf olduğundan dolayı dosyaları algılamıyordu, dosya isimlerini küçük harf yaptık sorun çözüldü.
world editör indirerek bakabilirsin muhtemelen textureset yanlıs yerde ,yok yada ayarsız hocam
Edit:sadece gökyüzü almışsın propertyide kontrol etmelisin

@Mavi Ruh Youtube videolarını izle kardo bende öyle tecrübe edindim bende öyle baya zor oluyor ama izledikçe kafana yatıyor basitleşiyor

keşke eklemeyi iyi bilen birisi bağlanıp bi tane eklemeye çalışsa, beraber kesin çözerdik :/

Sorunu discord üzerinde çözüme kavuşturduk.

pack dosyalarında büyük harf olduğundan dolayı dosyaları algılamıyordu, dosya isimlerini küçük harf yaptık sorun çözüldü.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri