Duyuru Güncelleme İle Değişen Ranklar

valla ne insanlar var discord biolarına developer yazıp sorunları çözemeyince bana danışan :D o yüzden çok takmamak lazım. herkes kimin ne olduğunu biliyor salla gitsin.
Bende şuan içinde bulunduğum ortamın böyle olmasını istemiyorum böyle salla gitsin denecekse 😟

Bende şuan içinde bulunduğum ortamın böyle olmasını istemiyorum böyle salla gitsin denecekse 😟
Önceki yazdığım yorumu okuyun lütfen. Böyle olmasına başta ben müsade etmem emin olun. MMO Tutkunları kaliteli olmaya devam edecek. Size kendimizi açıklamak ve yanlış anlaşılmaları düzeltmek için çabalıyorum. Üyelerimize bilgi ve hesap verme sorumluluğumuz var. Tüm üyelerimiz değerlidir bizim için. Lütfen kendi değerinizi ranklar ölçeğinde değil güzel kişiliğiniz üzerinden değerlendirin. Bence bugün çok güzel bir şey yaptınız. Bize daha adil bir yöntem bulma konusunda katkınız oldu. Bu yüzden hakkaniyetli her eleştirileriniz değerlidir.

Rankların edinim bedeli ucuz değil. Her önüne gelen alsın amacında değiliz. Bu rankı almak için bedeli ödeyen üyelerimiz bilgi ve birikimine güveniyordur diye düşünüyorum. Sonuçta kimse geri kazanamayacağı parayı harcamak istemez. Bu rankın değerini düşürmez. Emeğiyle elde edenlerin değerini de düşürmez. Daha önce önerdiğiniz gibi ticari ve normal kullanım olarak ikiye böldük. Bu öneri yerine geldikten sonra başka konuları gündeme getirmek bende kötü düşüncelere sebep oluyor.

Ayrıca ticaret puanlama sistemini yayına aldığımızda zaten olumsuz imaj çizen üyelerimiz anında belirginleşecek. Eskisi gibi rankların arkasına sığınılmayacak kısacası. Bize biraz zaman tanıyın ve aşama aşama planladığımız gelişim ve değişimin tamamlanmasını bekleyin. Bu yüzden sabır istiyoruz.
Bu konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum doğru kararları vereceğinize güveniyorum, inanıyorum. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.

Hayırlı olmasını diliyorum. Fakat naçizane bir önerim bulunmakta. Kurumsal rankı sadece parasını ödeyene değil, Gerekli Evrak Ve Belgeleri bulanan ve parasını ödeyene verilmesi daha mantıklı olacaktır. Güvence açısından şahsi fikrim budur.

Yeni ranklar için teşekkürler, bence güzel bir karar olmuş.

Orta okula giderken açmıştım siteyi. O dönem okul kantininden yemek almazdım site hostu için parayı biriktirirdim. Zaten ailem bilgisayara yabancı birisiydi. O dönem benim böyle projem var şu kadar kaynak ayıracam desem inanmazlardı. Programlama okumamı da istememişlerdi geçmişte. Şimdi övüyorlar o ayrı mesele. :D

Yani şu yapılan yorumları haksızlık olarak görüyorum. İnsanların verdiği emeğin bilincindeyiz. Her iki tarafı da olabildiğince memnun etmeye çalışıyoruz. Hakkaniyetli eleştirileri dikkate almaya devam edeceğiz.

Ne oldum dememeli, ne olacağım demeli. :love:

Bu konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum doğru kararları vereceğinize güveniyorum, inanıyorum. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.
konuyu okuduğumda fark ettim ki bende TheAdmin33 le aynı fikirdeyim her ne kadar geliştirici yada yardımsever üye rolüm olmasada hatta onlar için uğraşıyodum açıkcası hem bana foruma katkı sağlamamda bi amaç oluyodu hemde hoşuma giden farklılılardan 1 tanesiydi ama şöyle düşününce ilk alınan karar olsaydı rank kasmaya yada uğraşmaya gerek kalmazdı şahsen uğraşmazdım hiç bi konuyla direk işime geleni alır salardım ranklarıda direk satın alır yoluma bakardım ama sonraki mesajları okuduğumda ( henüz 2 rank için yapılan güncellemeye bakmadım ) anladımki doğru karar verilmiş gibi ve yönetimden de çok teşekkür ederim. Kullanıcılarına önem verip ona göre tekrar karar vermeleri çok hoşuma gitti açıkcası umarım bu değişmez ve şu güzel ortamı seviyorum. Yenilikleriniz her ne kadar alışagelmiş düzeni bozsada günün sonunda iyikide yapmışlar diyoruz sanırım bazen ani kararlar verebiliyoruz elinize sağlık. Kolaylıklar dilerim. Yapılan güncellemelerin Forum ahalisine hayırlısı olması temennisiyle iyi forumlar dilerim. 😊🙏✨

Kısaca belirtilen ranklara sahip olan kişiler yine ücretsiz süreyi uzatabilir, ama bunun gelmesiye getirilen güzel yanı sitede uzun süre deaktif kalan kişilerin sayısı belli olacaktır. Ve ticaret puanlaması gelmesi de satış yapan kişiye güven ve hizmeti çok daha net ve belli olacaktır şahsi olarak hoşuma gitmedi değil elinize sağlık MMO.

Geri