Yardım Game Src Build Hatası

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

kadirkado123

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Razuning V5 Filesını kullanıyorum.

Şimdi Kendi bilgisayarımda bir sorun olmuyordu. Çünkü onun verdiği .ova dosyasını falan kullandım.

Şimdi bir sunucu aldım kendi filesımı kurmak için . FreeBSD 13 ve Mysql 5.6 var .

Filesı kurdum. Bir kaç lib dosyası eksik diyordu. Onları ekledim server açıldı.

Fakat Game Src Build ederken şu hataları alıyorum.

Dosya Eklentileri

• game src.png
    game src.png
    36,5 KB · Gösterim: 40
  • gmake all.png
    gmake all.png
    63,6 KB · Gösterim: 37
Bilişimlerin sunucu makineleri genelde build etmez diye biliyorum kendi makinenizde build alıp oraya eklemeniz gerek

Nasıl yani sadece game ve db yi mi atmam gerek ftp'ye

Ek olarak, @themanji dediği gibi gcc9 yoktu kurdum ve makedependi kurdum. Şuan bu hatayı alıyorum fakat daha önce hiç almadım kaç kere aynı şeyi build etmeme rağmen kendi localhostumda

Dosya Eklentileri

• Screenshot_2024-03-10-07-38-46-207-edit_com.anydesk.anydeskandroid.jpg
    Screenshot_2024-03-10-07-38-46-207-edit_com.anydesk.anydeskandroid.jpg
    379,5 KB · Gösterim: 19
Nasıl yani sadece game ve db yi mi atmam gerek ftp'ye

Ek olarak, @themanji dediği gibi gcc9 yoktu kurdum ve makedependi kurdum. Şuan bu hatayı alıyorum fakat daha önce hiç almadım kaç kere aynı şeyi build etmeme rağmen kendi localhostumda
Evet game dbyi atıp sağ tıklayıp özellikler deyin tüm izinleri verin
char skill 2663 satırı razuning filesin oynanmamış haliyle karşılaştırmanızı öneririm

Evet game dbyi atıp sağ tıklayıp özellikler deyin tüm izinleri verin
char skill 2663 satırı razuning filesin oynanmamış haliyle karşılaştırmanızı öneririm
Anladım sadece game ve dbyi atacağım.

Char_skill 2663 kısmı hiç oynanmamış hali direk , hatta localhostumda ki de öyle. ? Yı && falan yaptım bu seferde başka hata veriyor aynı satırda. Neden kaynaklanıyor sizce

Geri