Yardım Files top değerleri Hk.

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

CalvinGiorgio

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
1714083422009.png

değerleri çok mu yani sadece oyuna start verdikten sonra oluyor böyle ve açılırken yavaş açılıyor baya bekletiyor tüm kanallar aktif olduktan sonraki değerler aşağıdaki gibi oluyor

1714083469605.png

Normal bi durum. Oyun açılırken bir çok veriyi önbelleğine alıyor. Bunlar mob bilgileri, harita bilgileri, item bilgileri ve eğer harici sistemler varsa önbelleğe alınan bir sürü şeyler...

Bunların haricinde önceden bellekte ayrılan alanlar.

Normal bi durum. Oyun açılırken bir çok veriyi önbelleğine alıyor. Bunlar mob bilgileri, harita bilgileri, item bilgileri ve eğer harici sistemler varsa önbelleğe alınan bir sürü şeyler...

Bunların haricinde önceden bellekte ayrılan alanlar.
Her şey normal o halde bu kadar uzun sürmüyor ve böyle değerlere denk gelmemiştim ondan merak ettim

geç açışmasının sebebi fileste mysqlun varsa birde protolar txt ise okuması için zaman geçiyo malum bendede öyle marty var mariadbli chler hemn geliyo razu var onda 2 dk chyi bekliyom gelcek diye 😂😂😂

geç açışmasının sebebi fileste mysqlun varsa birde protolar txt ise okuması için zaman geçiyo malum bendede öyle marty var mariadbli chler hemn geliyo razu var onda 2 dk chyi bekliyom gelcek diye 😂😂😂
mariadb geçelim hemen ozaman

Siz ışınlandığınızda o değer yükselecektir. korkmayın sonra düşer, ama şuan oyunda tek siz varsanız böyle değer veriyorsa NORMAL bir değerdir asıl değerleri oyun güzel bir online ile test edilmelidir.

bende razu alt yapı kullanıyorum doğru diyorsun ama txt olduğu için değil files sql, txt yapıcam da sökmem lazım anlatımlar hep kapanmış :)

Birden fazla razu var txt dediğinin link atar mısın orijinal konunun ondan çekim
bi tane atakanın paylaştığı var 2 tane eklentili var zaten bissürü yok razuning v5 sın sürüm. eklentililern birisi @TheAdmin33 diğeride değerli bir üyemizdi offline shop felan eklemişti ama nickini unuttum

ben no txt sevmiyorum genellikle txt kullanırım
Txt kullanımı zaten daha verimli daha hızlı okuyor sqle göre sizin v5 son paylaşım txt değil mi? Hocam birde veritabanı güncellemesi yapıcam varsa niyetiniz güncellemeye uğraşmim :) birde mariadb mi yoksa mysql 8 mi sizce ?
bi tane atakanın paylaştığı var 2 tane eklentili var zaten bissürü yok razuning v5 sın sürüm. eklentililern birisi @TheAdmin33 diğeride değerli bir üyemizdi offline shop felan eklemişti ama nickini unuttum
xawi paylaştı

Hocam birde veritabanı güncellemesi yapıcam varsa niyetiniz güncellemeye uğraşmim :) birde mariadb mi yoksa mysql 8 mi sizce ?
mariadb daha performanslı mysql8 e karşın bile. 5.6 dan felan bahsetmiyorum bile. kesinlikle mariadb

Mysql daha çok güven veriyor mariadb açık kaynak kodlu bir topluluk tarafından geliştiriliyor
mysqlı geliştirenlerde babanın oğlu değil ya hocam alt tarafı 1000 userli server açacağız yani bu kadar kasmaya gerek yok diye düşünüyorum performanslar ortada

mysqlı geliştirenlerde babanın oğlu değil ya hocam alt tarafı 1000 userli server açacağız yani bu kadar kasmaya gerek yok diye düşünüyorum performanslar ortada
Allah mı söyledi 1k yı temiz kalpliysen hemen açim bi server :) 2023 net borcunun 2024 ilk çeyrekte %25 fazlası var şirketin vakıflardan geçiniyor ben ileriye dönük düşünüyorum veri tabanından anlamıyorum sürekli değişemem ayrıca mysqlin daha çok dökümanı var sorun yaşandığı zaman çözüm bulabilmek için daha iyi diye düşünüyorum bilir kişiler yorumlayabilirse aydınlanmak isterim

Allah mı söyledi 1k yı temiz kalpliysen hemen açim bi server :) 2023 net borcunun 2024 ilk çeyrekte %25 fazlası var şirketin vakıflardan geçiniyor ben ileriye dönük düşünüyorum veri tabanından anlamıyorum sürekli değişemem ayrıca mysqlin daha çok dökümanı var sorun yaşandığı zaman çözüm bulabilmek için daha iyi diye düşünüyorum bilir kişiler yorumlayabilirse aydınlanmak isterim
allah bereket versin

illa makale atıcaz bilgimizi bir türlü kanıtlayamıyoruz

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

IMG_3251.png

geçen senede karara varmışsın zaten

Geri