Fast Loading

enes turan

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar forumda paylaşılmamış galiba hizmete sunalım :)

x formunda paylaşılanla aynı değildir.

Kod:
sol click sorunu çözüldü.
damage gözükmeme sorunu çözüldü.
at skil sorunu çözüldü.

wolfmanlı ve wolfmansız dosyalar mevcuttur hayırlı olsun.

@TheAdmin33 inşallah bu sefer eklerken sorun yaşamazsınız :D :D

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Kanıt:

Son düzenleme:
paylaşım için teşekkürler ektedi hatayı alıyorum tanımlama yok diyor
1713128857770.png

PythonPlayerSettingsModule.cpp
PythonPlayerSettingsModule.h bunları projeye tanımladın mı?

eksiklik var o yüzden şimdi kontrol ettim kusura bakmayın konuyu güncelliyorum hemen :D
PythonCharacterManagerModule.cpp:
//arat

{ "RegisterMotionData",            chrmgrRegisterMotionData,                METH_VARARGS },

//değiştir

#ifndef ENABLE_CPP_PSM
        { "RegisterMotionData",            chrmgrRegisterMotionData,                METH_VARARGS },
#endif

//arat

{ "RegisterCacheMotionData",    chrmgrRegisterCacheMotionData,            METH_VARARGS },

//değiştir

#ifndef ENABLE_CPP_PSM
        { "RegisterCacheMotionData",    chrmgrRegisterCacheMotionData,            METH_VARARGS },
#endif

eline sağlık sistem çalışıyor kendime göre düzenlim dedim fakat arka plan siyah oluyor rica etsem kendi introloading ve loadingwindowunu iletirmisin
1713132001743.png

eline sağlık sistem çalışıyor kendime göre düzenlim dedim fakat arka plan siyah oluyor rica etsem kendi introloading ve loadingwindowunu iletirmisin
16362 eklentisini görüntüle
Oyuna giriş yapamiyormusunuz ekranın siyah kalması bu sistemle alakalı bir durum değil çünkü

Ama çözümü

Root/uiphasecurtain.py aç
Arat
if self.curAlpha >= 1.0:
değiştir
if self.curAlpha >= 0.0:

Oyuna giriş yapamiyormusunuz ekranın siyah kalması bu sistemle alakalı bir durum değil çünkü

Ama çözümü

Arat
if self.curAlpha >= 1.0:
değiştir
if self.curAlpha >= 0.0:
1713132704016.png

hayır girdim sorun yok sadece logoyu ve arka plandaki siyahlığı silmek için demiştim arka plandaki siyahlığı sildim logoyu ortalaması kaldı ilettiğiniz kod tam olarak ne işe yaramaktadır?

// kordinatıda düzenledim teşekkürler tekrardan.

Son düzenleme:
Arka plandaki siyah kalan kısımları düzeltmek için;
Root -> uiphasecurtain.py içinde
Değiştirlecek Kod Satırı:
    if self.curAlpha >= 1.0:
        self.curAlpha = 1.0
Bu Satırları
    if self.curAlpha >= 0.0:
        self.curAlpha = 0.0
Olarak değiştirdiğiniz takdirde sorun çözülecektir.
Çözüm burdan alıntıdır.
16363 eklentisini görüntüle
hayır girdim sorun yok sadece logoyu ve arka plandaki siyahlığı silmek için demiştim arka plandaki siyahlığı sildim logoyu ortalaması kaldı ilettiğiniz kod tam olarak ne işe yaramaktadır?

Ama çözümü

Arat
if self.curAlpha >= 1.0:
değiştir
if self.curAlpha >= 0.0:
Bu yanlış. Bunun yerine direk gelen veriyi 0 döndürün. Daha sağlıklı. Zira bazı dosyalarda karakter seçime atma gibi sorunlar yaratabiliyor.
Değiştirelecek kod:
Arat;
 def SetAlpha(self, alpha):
 Bul;
 color = grp.GenerateColor(0.0, 0.0, 0.0, alpha)
 Değiştir;
 color = grp.GenerateColor(0.0, 0.0, 0.0, 0.0)
aynen o şekil yaparak çözdüm gece fakat şuanda takıldığım durum karakter geçtikten sonra karakter çok titriyor o kısım için bi düzenleme fikriniz varmı
Bana fade olan haline yani eski haline çevirip özelden uiPhaseCurtain ve IntroSelect iletirsen yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:
Bu yanlış. Bunun yerine direk gelen veriyi 0 döndürün. Daha sağlıklı. Zira bazı dosyalarda karakter seçime atma gibi sorunlar yaratabiliyor.
Değiştirelecek kod:
Arat;
 def SetAlpha(self, alpha):
 Bul;
 color = grp.GenerateColor(0.0, 0.0, 0.0, alpha)
 Değiştir;
 color = grp.GenerateColor(0.0, 0.0, 0.0, 0.0)

Bana fade olan haline yani eski haline çevirip özelden uiPhaseCurtain ve IntroSelect iletirsen yardımcı olabilirim.
Teşekkürler.

Geri