Evlayon V5.8 40K Sorunsuz Emek Server Files (Yeni)

Arkadaşalrın dediğini yapıp hala siyah ekran çözülmüyorsa bende aynı sorun vardı ama arkadaşta sorun yoktu hataların neyden kaynaklandıgını düşündüm ve hatalı dosyaların ismini arkadaşa verdim o dosyaları upload ettirip indirdim dosyları değiştirdim olay çözüldü buyrun link
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
root dosyasında sadece en baştaki ıp değiştirin yeter

Arkadaşalrın dediğini yapıp hala siyah ekran çözülmüyorsa bende aynı sorun vardı ama arkadaşta sorun yoktu hataların neyden kaynaklandıgını düşündüm ve hatalı dosyaların ismini arkadaşa verdim o dosyaları upload ettirip indirdim dosyları değiştirdim olay çözüldü buyrun link
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
root dosyasında sadece en baştaki ıp değiştirin yeter
Paylaşımcı davranışınız taktire şayan. Bu davranışınızdan dolayı teşekkür ederim. Yalnız linklerin kalıcı olması için bulut servislerine yükleyiniz. (Örnek: Mega, google drive, dropbox, cloud.mail.ru) gibi. Yada forum sitemize de yükleyebilirsiniz. ;)

verdiginiz libleri attıktan sonra "/usr/local/lib/libjasper.so.4: unsupported file layout " şeklinde bir hata alıyordum sonrasında reboot atınca godaddy den kiraladıgım freebsd 10.2 64bit mysql 5.5 kurulu sunucu çöktü yada ben bir yerlerde hata yaptım kurulum sırasında kimsenin hakkını yememek lazım bu işlerden iyi anlayan biri bana ulaşabilirmi ? ücretli yada ücretsiz farketmez ben bu sunucuyu kurmak istiyorum iyi forumlar herkese.

Son düzenleme:
verdiginiz libleri attıktan sonra "/usr/local/lib/libjasper.so.4: unsupported file layout " şeklinde bir hata alıyordum sonrasında reboot atınca godaddy den kiraladıgım freebsd 10.2 64bit mysql 5.5 kurulu sunucu çöktü yada ben bir yerlerde hata yaptım kurulum sırasında kimsenin hakkını yememek lazım bu işlerden iyi anlayan biri bana ulaşabilirmi ? ücretli yada ücretsiz farketmez ben bu sunucuyu kurmak istiyorum iyi forumlar herkese.

bence yanlış yere attın cd /usr deki lib ve lib32 ye atman gerekiyor eğer / ana dizin deki lib e attıysan çökme oluyor.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Yapman gerekeni soylim 10.2 olmasi biseyi degistirmez daha cok destekledigi ozellikler vs. Olabilir ama 64bitte metin2 calistiramazsin çalıştırsan bile oyunun stabil islicegini sanmiyorum sana tavsiyem freebsd 9.2 veya uzeri yani lib dosyalarini rahat bulabilicegin bi surum sitesinden vs bakabilirsin yabanci sitelerde muhakkak paylasiliyor 32bit olarak kuruyosun uzerine mysql 5.5 kur daha sonrasinda filesini atarsin hangi lib istiyosa /usr/lib32 veya lib dizinine at lib dosyalarin nerdeyse genelde lib32de olur.

Yapman gerekeni soylim 10.2 olmasi biseyi degistirmez daha cok destekledigi ozellikler vs. Olabilir ama 64bitte metin2 calistiramazsin çalıştırsan bile oyunun stabil islicegini sanmiyorum sana tavsiyem freebsd 9.2 veya uzeri yani lib dosyalarini rahat bulabilicegin bi surum sitesinden vs bakabilirsin yabanci sitelerde muhakkak paylasiliyor 32bit olarak kuruyosun uzerine mysql 5.5 kur daha sonrasinda filesini atarsin hangi lib istiyosa /usr/lib32 veya lib dizinine at lib dosyalarin nerdeyse genelde lib32de olur.
Teamdan bana yardımcı olabilirmisin 1 haftadır bu işle ugrasıyorum defalarca sunucu silip yeniden kuruyorum dier forumlarda hep lokal kurulum anlatmışlar kimse sunucu üzerine nasıl kurulacagından bahsetmemiş

Ben 64 bit freebsd'de kurulumu yaptım. Gene gerekli olan 32 bit libleri kurmak gerekiyor.

Son düzenleme:
Teşekkürler adminim biz o konuyu hallettik şimdiki sorunumuz auth game99 ch portlarının açılmaması files ayarlarınla ilgili bir sorun oldugunda hemfikiriz hatanın nerden kaynaklandıgını bulamıyoruz .

Teşekkürler adminim biz o konuyu hallettik şimdiki sorunumuz auth game99 ch portlarının açılmaması files ayarlarınla ilgili bir sorun oldugunda hemfikiriz hatanın nerden kaynaklandıgını bulamıyoruz .

Aynen adminim ben elimden geldigince yardimci oldum ama portlar acilmiyo yani oyuna giris saglanmiyo log vs goremedim. Umarim aydinlatirsin bizide merakla bekliyorum.

Putty ile oyunu açarken hata filan veriyor mu?

Dosya Eklentileri

• 7294.jpg
    7294.jpg
    124,9 KB · Gösterim: 585
En son baktigimda kil 814 ve mysql no hatasi var yani mysqla izinleri vermeye calistim kabul etmedi konu sahibine resimleri attim geri donus yapicaktir.

arkadaşlar sorun çözülmüştür böyle bir hata ile karşılaşan auth CONFIG ch CONFIG game99 CONFIG ve db klasöründeki con.txt dosyalarının içine en alta
BIND_IP: IP ADRESINIZ
PUBLIC_IP: IP ADRESINIZ
INTERNAL_IP: IP ADRESINIZ
bunları eklesin iyi forumlar herkese

arkadaşlar sorun çözülmüştür böyle bir hata ile karşılaşan auth CONFIG ch CONFIG game99 CONFIG ve db klasöründeki con.txt dosyalarının içine en alta
BIND_IP: IP ADRESINIZ
PUBLIC_IP: IP ADRESINIZ
INTERNAL_IP: IP ADRESINIZ
bunları eklesin iyi forumlar herkese
Çözmenize sevindim. Çözümü bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. :)

bu filesin rar şifersını bılen var mı özel den yada skypeden banan ulaşsın cok acıl reddewil55

bu fılesın rar şiferesini bilen varmı ?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Geri