Evlayon V5.8 40K Sorunsuz Emek Server Files (Yeni)

pack lardaki buldum sorun ları düzeltdim koyde atma sorunu ve mini map sorunu isteyen olursa kullanabilirler.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

tarama sonucu.

DR1gEO.png

pack lardaki buldum sorun ları düzeltdim koyde atma sorunu ve mini map sorunu isteyen olursa kullanabilirler.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

tarama sonucu.

DR1gEO.png
Değerli kullanıcımız,
Bu konuya katkılarınızdan dolayı size teşekkür ederim. Mesajınızı konu içine ekleyeceğim. İşte paylaşmanın güzel bişey olduğunu gösteren mesajlardan bir tanesi bu diye düşünüyorum. :)

Değerli kullanıcımız,
Bu konuya katkılarınızdan dolayı size teşekkür ederim. Mesajınızı konu içine ekleyeceğim. İşte paylaşmanın güzel bişey olduğunu gösteren mesajlardan bir tanesi bu diye düşünüyorum

Paylaşımınız için teşekkür ederim. Files üzerinde daha iyi şeyler yapmanızı temenni ediyorum. Başarılar dilerim.

Elimden geldiği kadar her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Kardeşim şu sis sorunu nasıl çözüldüğünü anlatabilir misin? Çok acil lazımda.

Kardeşim şu sis sorunu nasıl çözüldüğünü anlatabilir misin? Çok acil lazımda.
@ulubey4242 Eğer belirttiğiniz oyun içindeki sisi kaldırma ise aşağıda söyleyeceklerimi uygulayın, başka bişey kastediyorsanız lütfen daha açık belirtiniz.
root/constinfo.py açılır ve aratılır;
Kod:
FOG_LEVEL0 =
FOG_LEVEL0, FOGLEVEL1, FOGLEVEL2 değerlerini düşürebilirsiniz. Örn;
Kod:
FOG_LEVEL0 = 12000.0
Kod:
FOG_LEVEL0 = 4800.0
Bu yöntem kullanarak sisi azaltmış olursunuz. Değerlere 0 yazarsanız sis tamamiyle kalkacaktır.
Not: Bu işlemlerden sonra oyun daha fazla kaynak tüketecektir. Bunu göze alarak bu ayarlamaları yapmanız gerekmektedir.

paylaşım için teşekkürler kurup deneyen varmı filesi ve packı?.. birde files 40k olduğu için game.core atıyormu bilgisi olan varmı ?

Game, Mysql, Full dosyalarını ayrı ayrı yüklerseniz daha güzel olur.

PM basınca oyundan atıyor.

Pack girişte kalıyor siyah ekranda daha sonra yanıt vermiyor iki packtada aynı neden nasıl düzeltecem.

Pack girişte kalıyor siyah ekranda daha sonra yanıt vermiyor iki packtada aynı neden nasıl düzeltecem.
Oyun girişinde kısa bir video oynar onları kaldırırsanız siyah ekran sorunu kalkacaktır. Yapamazsanız belirtin size detaylı anlatımı bu konu altından yaparım.

Yani bu kadar ök*zlük olamaz ha daha oyuna giriş ekranı simsiyah hiç bir şey gelmiyor hataya bak.
Boşu boşuna indirtmek için elinizden geleni yapıyosunuz bozuk pack veriyonuz resmen nasıl site bu.

boşu boşuna indirtmek icin elinizden geleni yapıyosunuz bozuk pack veriyonuz resmen nasıl site bu aq

Metin2 İle uzaktan yakından alakan yoksa bişeylerden anlamıyorsan bazı şeyleri de anlamıyor ve yapamıyor san bu sendeki kabiliyet eksiklinden kaynaknalıyordur hiç olmasa başkalarının emeklerine bali laf atıp da kendi insanlık yoksunu oldunu belli etme adamgibi yardım iste yardım edelim.

Yani bu kadar ök*zlük olamaz ha daha oyuna giriş ekranı simsiyah hiç bir şey gelmiyor hataya bak.
Boşu boşuna indirtmek için elinizden geleni yapıyosunuz bozuk pack veriyonuz resmen nasıl site bu.
Sizden önce bu sorunu yaşayanlara yanıt verdim. Lütfen konu altında yazılan yorumları okuyunuz. Zaten ana konu altında @mustafask isimli arkadaşımızın birçok sorunu çözdüğü pack indirme linki bulunmaktadır. Bu konu hakkında günün ilerleyen saatlerinde videoların pythondan nasıl silebileceğinizi anlatacağım. Bir diğer alternatif ise;
gf.wmv
logo1.avi
logo2.avi
ymir.wmv
bunları silmen yeterli olacaktır.
arkadaşımızın size vermiş olduğu yanıta göre de ilgili hatayı giderebilirsiniz fakat bu sorun hakkında bilgisi olmayan oyuncularınız pvp dosyalarını hazır metin2 klasörüne atacağı için oyuncularınızda da aynı sorun olacaktır. O yüzden bu sorunun kesin çözümü için gün içinde rehber konusu açacağım.

Not: Yazdığınız mesajtaki argo kelimeler silinmiş olup yazım hataları giderilmiştir ve uyarı puanı verişmiştir. Lütfen aynı ihlalleri tekrar etmeyiniz.

Merhaba,
Önceki mesajımda belirttiğim gibi kesin çözüm yolu hakkında konu açacağımı bildirmiştim. Sorununuzu çözmek için bu linkteki rehberimizi kullanabilirisiniz. => http://www.mmotutkunlari.com/konu/metin2-client-siyah-ekranda-kalma-sorununun-cozumu.4148/

Elinize sağlık. Files güzel fakat files linkleri kırılmış. Yenileme şanşınız varmıdır?
Birde filesde erjerha tılsımları neden aktif olmaz. Çözümü nedir?

Elinize sağlık. Files güzel fakat files linkleri kırılmış. Yenileme şanşınız varmıdır?
Birde filesde erjerha tılsımları neden aktif olmaz. Çözümü nedir?
Linklerde sorun yok. Yandex.disk üzerinden indiriniz.

Geri