Yardım Emoji Sistem

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Black Jap

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba sistemi ekledim fakat şöyle bir görüntü mevcut
resim_2024-04-04_143745488.png

resimli dosyalar yerinde mi ? ya da belki lemoji yerine le yazman gerekiyordur onun ayarı srcde var eklediğin kodlarda görebilirsin

resim_2024-04-04_145700920.png

resim_2024-04-04_145725092.png

Locale.game de yer alan kodumEMOJI_CHARACTER_STATS_ADD |Eemoji/key_ctrl|e + |Eemoji/key_lclick|e - x10 Statü

Python:
    def __OverInStatButton(self, stat):   
        try:
            self.__ShowStatToolTip(self.STAT_DESCRIPTION[stat], localeInfo.EMOJI_CHARACTER_STATS_ADD, True)
        except KeyError:
            pass

bu şekilde :/

sistemi ekleyememişsiniz. sistem ekli olsaydı olmayan emojiler yazı olarak değil boş görünürdü.

Öncelikle definesiz sistem eklemek akıllıca bir iş değil. Definesiz sistemler başka sistem eklerken er yada geç her zaman bozuluyor ve debuglamanız çok zorlaşıyor. Attığınız dosyaları kendimle kıyaslayacaktım da bendeki emoji fonksiyonları biraz daha farklı, hata göremedim.

Öncelikle definesiz sistem eklemek akıllıca bir iş değil. Definesiz sistemler başka sistem eklerken er yada geç her zaman bozuluyor ve debuglamanız çok zorlaşıyor. Attığınız dosyaları kendimle kıyaslayacaktım da bendeki emoji fonksiyonları biraz daha farklı, hata göremedim.
teşekkürler dikkate alacağım ve kontrolden geçireceğim tek tek

Geri