Yardım serverinfo.py resim ekleme hk.

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

CalvinGiorgio

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
yapmak istediğim şeyi kısacası anlatmak istiyorum.
Örneğin serveradı olan
"name":"Test", text yerine resim kullanmak istiyorum yani insanların resim üzerine tıklayıp server seçmesini aynı zamanda
"kanal1_calvin":"CH1",
"kanal2_calvin":"CH2",
"kanal3_calvin":"CH3",
"kanal4_calvin":"CH4",
"kanal5_calvin":"CH5",
"kanal6_calvin":"CH6",
"kanal7_calvin":"CH7",
"kanal8_calvin":"CH8",
"kanal9_calvin":"CH9",

text ch1...ch9'a kadar resim içermesini istiyorum yani kanalları text olarak değil resim olarak tıklatmak istiyorum bunu nasıl yapacağımı çözemedim. Örneklere bakın veya örnekler üzerinden yapın demeyin. O şekilde ben beceremedim.

1715265045925.png

Son düzenleme:
Bunu serverinfo.py`ni karıştırmadan`da yapabilirsin.
locale/tr/ui klasöründeki loginwindow.py dosyasında kanal listesi bölümünü bulup oraya yeni butonlar ekleyip butonlarıda kafandaki resme göre şekillendirip ekleme yapabilirsin.
örnek olarak benim login ekranım.
1715265199075.png

Bu tarz image ekleyerek butona çevirebilirsin.

locale/tr/ui klasöründeki loginwindow.py dosyasında kanal listesi bölümünü bulup oraya yeni butonlar ekleyip butonlarıda kafandaki resme göre şekillendirip ekleme yapabilirsin.
16889 eklentisini görüntüle
salonuda balkona katağ mı la

16889 eklentisini görüntüle
benim bahsettiğim şey farklı oraya sadece resim eklemek istemiyorum benim istediğim resim olarak eklediğim kanallara tıklayınca o kanalı seçmiş olacak ve server seçimi de aynı şekilde

Geri