Yardım Eksik pack fixi

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

mt2go2

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Eskiden fullpack kostüm pack gibi ek packları oyun sitesinden indirilip oyun clientine ekleniyordu,eğer ki oyuncuda kostumpack yoksa kostümlüler yere batan oyuncu olarak görünüyordu ve kostüm packı olmayan oyucu boş damage yiyor damage atamıyor çünkü kostum pack olmadigi icin oyuncular yere batan olarak gözüküyor.

Günümüzde ise şöyle bi sorun var fullpack minipack olayı yok fakat yuksek boyutlu fullclient dosyasını indirmek gerekiyor.Ornegin x mt2 1.8 gb oyun dosyası cikardiginda kim bilir kaç gb dosya olur. Ek olarak dosya boyutu dusuk olursa metin2 daha performanlı olacaginida düşünüyorum.

Benim istediğim sisteme gelince.

Fullclient kuculttugunde mavi çeliğe kadar.Fullclient boyutu 350 400 MB 7z seklinde oluyor.
Kostum packi olmayanlar.kostumluleri yere batan yerine gormek yerine kostumsuz olarak görsün.

Son düzenleme:
hocam artık minipack olayı kalmadı eskiden 34kfileslerde %90 aynı packleri kullanırdık atardık metin2tr nini içine farklı client ile girerdik şimdi tüm pack sistemleri pack kapatma sistemleri değişti yani mini pack olayı kalktı yani farklı bir metin2 pvp serverin üzerine kendi dosyalarını atarsan giriş yapamayacaksın %99 ihtimal ile pack kilitleme olayından dolayı en temizi kendin full client yapıcaksın birde otopack koyacaksın içerisine güncellemeleri vereceksin otopackden devam:)

hocam artık minipack olayı kalmadı eskiden 34kfileslerde %90 aynı packleri kullanırdık atardık metin2tr nini içine farklı client ile girerdik şimdi tüm pack sistemleri pack kapatma sistemleri değişti yani mini pack olayı kalktı yani farklı bir metin2 pvp serverin üzerine kendi dosyalarını atarsan giriş yapamayacaksın %99 ihtimal ile pack kilitleme olayından dolayı en temizi kendin full client yapıcaksın birde otopack koyacaksın içerisine güncellemeleri vereceksin otopackden devam:)
Benim demek istedigim gunumuzdeki fullclienti mavi celige kadar kucultmek ustunu kostum pack olarak ek pack yapmak ama kostum packi olmayanlar kostumluleri yere batan değilde kostumsuz olarak gormesini sağlamak

konuya çözüm önerisi bırakıcam. bi konu vardı eğer itemin iconunu bulamıyorsa bir icon koyuyordu. o kodlamadan yola çıkılarak bir şeyler yapılabilir. o kodları inceleyin.

Kısa özet geçersek
3 GB packi.
Mini pack olarak yapınca oyuna giriyor minipackda 400 MB kadar oluyor fakat kostüm packi olmayınca kostümlü 3 GB packi kullananları yere batan olarak görüyor.
Yere batan görmesin örneğin sadece çol kostümü görsün.
Bide pack boyutu düşük olunca performanslı oluyor.

Geri