Server Files Eklentili Alt Yapı Server Files [ Kadimli ]

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
kral adamsın kaç gündür böyle bişey arıyorum teşekkür ederim

hangi freebsd ve mysql sürümlerini destekliyor

kral adamsın kaç gündür böyle bişey arıyorum teşekkür ederim

hangi freebsd ve mysql sürümlerini destekliyor
Benim kullandığım sürüm FreeBSD 9.2 -- Mysql 5.5 Yükseğini yada aşağısını destekler mi bilgim yoktur.

Konu için Teşekkürler. :)
İyi günlerde kullanın :)
Merhabalar sorunsuz bir şekilde kurdum birkaç sorum olucak
1 - metin2 client içinde metin2debug var kullanımı hakkında bilgi verirmisiniz
2 - pazarda satılmayan eşyayı kapatınca sol alta hediye kutusu geliyor oraya girince item orda sorun yok lakin cinobey yazısını nasıl kaldırabilirim ?
3 - güncelleme olursa konuya ekleyecekmisiniz elimden geldiğince serverfilesi geliştircem ama bu tarz şeyleri bilmiyorum ve anlatımlı videolarda malesef yok

5768 eklentisini görüntüle
Sırayla cevaplayacak olursak eğer
1. - Debug hataları eksikleri daha net şekilde gösterilmek amaçlı kurulur mouse'yi nereye koyarsanız oranın hangi isim altında geçtiğini Örneğin ( Envanter Butonu ) kısmı gösterilir
2. - CinooBey Yazısı karakterin nickine göre değişkenlik gösterir kullandığınız hesabın adı CinooBey Olduğundan o şekilde gösterir
3. - Metin2 İşini bir süredir bıraktım eğer başlayacak olursam da eğer 0 dan başlıyacağım farklı bir şekilde plan proje yapacağım
Şimdiden iyi kullanımlar dilerim. :)

İyi günlerde kullanın :)

Sırayla cevaplayacak olursak eğer
1. - Debug hataları eksikleri daha net şekilde gösterilmek amaçlı kurulur mouse'yi nereye koyarsanız oranın hangi isim altında geçtiğini Örneğin ( Envanter Butonu ) kısmı gösterilir
2. - CinooBey Yazısı karakterin nickine göre değişkenlik gösterir kullandığınız hesabın adı CinooBey Olduğundan o şekilde gösterir
3. - Metin2 İşini bir süredir bıraktım eğer başlayacak olursam da eğer 0 dan başlıyacağım farklı bir şekilde plan proje yapacağım
Şimdiden iyi kullanımlar dilerim. :)
ağa sen cevap yazana kadar ben oyunu sistemine kadar çözdüm sağol yinede

Selamlar,

Files için vermiş olduğunuz emekler için teşekkür ederim. Sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Client Source build etmeye kadar öğrendim fakat Source Build ederken çok sorun yaşıyorum. Bu altyapıyı kullanırken files source'ünü nasıl build ediyorsunuz ?

Teşekkürler.

Selamlar,

Files için vermiş olduğunuz emekler için teşekkür ederim. Sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Client Source build etmeye kadar öğrendim fakat Source Build ederken çok sorun yaşıyorum. Bu altyapıyı kullanırken files source'ünü nasıl build ediyorsunuz ?

Teşekkürler.
Mesajınızı yeni foruma girdiğimde gördüm sorununuz çözülmediyse EnesDeniz#6826 discord'dan ekleyin yardımcı olmaya çalışayım.

Hocam discorddan ekledim bir de şey soracağım boss sandıkları çalışmıyor mu
Şehir dışındaydım hocam bugün geldim discorddan isteği kabul ettim yardımcı olurum oradan sandık içleri boş olması lazım hatırladığım kadarıyla ekleme yaparak düzeltme yapabilirsiniz.

Merhabalar item protoyu navicattan mı çekiyor filezilladan mı

Bu filesi nasıl 64 bit e cevırırız Freebsd 11.4 32 bu ama sunucuya kurmaya calıstıgımda desteklemıyor sunucu benı sıkıntıya sokuyor sanırım fılesı 64 te cıkartıcak bır yontem bulsam daha ıyı olucak varmı yapabılecek bırısı ?

Bu filesi nasıl 64 bit e cevırırız Freebsd 11.4 32 bu ama sunucuya kurmaya calıstıgımda desteklemıyor sunucu benı sıkıntıya sokuyor sanırım fılesı 64 te cıkartıcak bır yontem bulsam daha ıyı olucak varmı yapabılecek bırısı ?
Files bu hali ile FreeBSD 9.2, MySQL 5.5 Destekliyor 32 bit olacak şekilde yanlış hatırlamıyorsam @Whistle 'nin 64Bit Yapmakla ile ilgili bir videosu vardı ?

Selamlar filesi indirip geliştirmeye başlamak istiyorum güzel görünüyor elinize sağlık ancak merak ettiğim bir husus var. server kaynak kodlarını build etme aşamaları ile ilgili bilgi almaya ihtiyacım var mmotutkunları udemy kursuna da bakıyorum ancak biraz karmaşık
extern için tam olarak ne yapılmalı bulamıyorum sizin server kaynak dosyalarında da bulunmuyor sunucu üzerinde kurulum yapmam gerekiyor @CinooBey @Whistle FreeBSD 13.0-RELEASE i386 (32 bit) Mysql : 5.5

Paylaşım için teşekkürler. Filesi indirip kurdum ancak bu filesa nasıl silah ya da silah kostümü eklerim.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
video yeterli olur mu sanırım bazı filesler navicat bazıları item_proto txt ile çalışıyor. Birde bu hangi filesın ne ile çalıştığını nasıl öğrenebilirim.

hocam acaba bunu visual studio nun hangi sürümü ile build ediyoruz sistem ekliycem hangisiyle build edebilirim ? @CinooBey @Whistle

CinooBey​

Son düzenleme:
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri