Çözüldü [C++] Sanii Switchbot ekledikten sonra envanterde itemler yer değiştirmiyor.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Ezworth

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Envanterde itemleri yer değiştirmeyi çalıştırdığım da asla hareket etmiyor. Bundan önce gamesrc sürümünü yükseltmiştim ve mysql sürümünü 5.7 yapmıştım. Bunları eski haline döndürsem bile düzelmedi. Herhangi bir syserr alamadım.

Çözüm
lenght.h GameType.h EWindows aynı sıralama GameType.h GameType.cpp slottype aynı sıralama bir problem göremiyorum ben

AUCTION aktif olmadığı sıralamada onu saymadım.

Eğer switchbottan kaynaklandığını düşünüyorsanız defineleri kapatarak tekrar build alıp deneyin.
Pardon ben yanlış görmüşüm. Serverde dragonun altında clientte beltin altında gördüm sandım. O zaman sorun python tarafında mousemodule.py den yada uiinventory.py deki slot_ tarzında başlayan kodlardaki eksiklikten kaynaklıdır.
Game sürümü ile alakası yok, python tarafında bir sorun var büyük ihtimalle. Game sürümü uyuşmazlığı olsaydı build bile edemezdin.
Debug modda kontrol ettin mi?

Hareket ettirememe sebebi window kodlarındaki sıralama hatası yada eksik eklemen. Client src gametype.h ile game sourcedeki item lengt yada lengt.h tam hatırlamıyorum tables.h de olabilir oraya eklediğin SWITCHBOT kodlarını gözden geçir.

Hareket ettirememe sebebi window kodlarındaki sıralama hatası yada eksik eklemen. Client src gametype.h ile game sourcedeki item lengt yada lengt.h tam hatırlamıyorum tables.h de olabilir oraya eklediğin SWITCHBOT kodlarını gözden geçir.
1652295215028.png

Dediğin sanırım bu olmalı @Trashy yardımı ile eklemiştim zaten yanlışlık olmaması gerekiyor.

Dosya Eklentileri

• 1652295202864.png
    1652295202864.png
    44,1 KB · Gösterim: 90
Biri dragonun altında biri belt window altında. Şu sıralamalar aynı olmak zorunda. Birinde dragon window altındaysa diğerde aynı olmalı ayrıca sql de item.sql tablosunda window sıralamasıda aynı şekilde aynı sıralamada olmalı.
lenght.h GameType.h EWindows aynı sıralama GameType.h GameType.cpp slottype aynı sıralama bir problem göremiyorum ben

Eğer switchbottan kaynaklandığını düşünüyorsanız defineleri kapatarak tekrar build alıp deneyin.

Pardon ben yanlış görmüşüm. Serverde dragonun altında clientte beltin altında gördüm sandım. O zaman sorun python tarafında mousemodule.py den yada uiinventory.py deki slot_ tarzında başlayan kodlardaki eksiklikten kaynaklıdır.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri