[C++] Şaman Grup Kutsama [Kendinini Kutsayamama Bugu Çözüldü]

merhabalar hocam çok eski bir konu fakat bende ekledim herşeyi yaptım anlatımdaki gibi fakat grup kutsama olmuyor acaba nasıl çözdünüz arkadaştaki problemi acaba packtaki skiltable.txt yide editleyeceğiz büyük ihtimal ben 1 deneme yaptım fakat skill kullanılmadı acaba buraya up etsem yardımcı olurmusunuz
Çözüm için bir tane kod blogu eklemiştik. Onları da eklerseniz iyi olur.

Son düzenleme:
merhabalar hocam çok eski bir konu fakat bende ekledim herşeyi yaptım anlatımdaki gibi fakat grup kutsama olmuyor acaba nasıl çözdünüz arkadaştaki problemi acaba packtaki skiltable.txt yide editleyeceğiz büyük ihtimal ben 1 deneme yaptım fakat skill kullanılmadı acaba buraya up etsem yardımcı olurmusunuz
wolfmanı kaldırmıştım yukardaki yorumda arkadaşın verdiği şekilde yaptım sorun düzeldi yaptığım işlem şu

'ATTACK','USE_MELEE_DAMAGE','COMPUTE_ATTGRADE','SELFONLY','USE_MAGIC_DAMAGE','USE_HP_AS_COST','COMPUTE_MAGIC_DAMAGE','SPLASH','GIVE_PENALTY','USE_ARROW_DAMAGE','PENETRATE','IGNORE_TARGET_RATING','ATTACK_SLOW','ATTACK_STUN','HP_ABSORB','SP_ABSORB','ATTACK_FIRE_CONT','REMOVE_BAD_AFFECT','REMOVE_GOOD_AFFECT','CRUSH','ATTACK_POISON','TOGGLE','DISABLE_BY_POINT_UP','CRUSH_LONG','WIND','ELEC','FIRE','PARTY'

Değerleri değiştimeye çalıştığımda hata alıyorum: "Data truncated for column 'setFlag' at row 85"

Benim Değerlerim:

'ATTACK','USE_MELEE_DAMAGE','COMPUTE_ATTGRADE','SELFONLY','USE_MAGIC_DAMAGE','USE_HP_AS_COST','COMPUTE_MAGIC_DAMAGE','SPLASH','GIVE_PENALTY','USE_ARROW_DAMAGE','PENETRATE','IGNORE_TARGET_RATING','ATTACK_SLOW','ATTACK_STUN','HP_ABSORB','SP_ABSORB','ATTACK_FIRE_CONT','REMOVE_BAD_AFFECT','REMOVE_GOOD_AFFECT','CRUSH','ATTACK_POISON','TOGGLE','DISABLE_BY_POINT_UP','CRUSH_LONG','ATTACK_WIND','ATTACK_ELEC','ATTACK_FIRE','ATTACK_BLEEDING','PARTY'

Değiştirilmesi Gereken Değerler:
'ATTACK','USE_MELEE_DAMAGE','COMPUTE_ATTGRADE','SELFONLY','USE_MAGIC_DAMAGE','USE_HP_AS_COST','COMPUTE_MAGIC_DAMAGE','SPLASH','GIVE_PENALTY','USE_ARROW_DAMAGE','PENETRATE','IGNORE_TARGET_RATING','ATTACK_SLOW','ATTACK_STUN','HP_ABSORB','SP_ABSORB','ATTACK_FIRE_CONT','REMOVE_BAD_AFFECT','REMOVE_GOOD_AFFECT','CRUSH','ATTACK_POISON','TOGGLE','DISABLE_BY_POINT_UP','CRUSH_LONG','WIND','ELEC','FIRE','PARTY'

Geri