Arvis2 Files

Merhaba,

Öncelikle bu tarz durumlarda Şikayet, İstek ve Öneri Odası alanına konu açarsanız ilk önce üyeler arasında değerlendirme yapılır. İlk değerlendirme sonrası uygunsa eğer yönetim ekibi olarak değerlendirme yapılır ve gerek yasal yükümlülükler, gerek iş yükü bakımından değerlendirilmesi yapıldıktan sonra sizlere bilgi aktarımı yapılır.

Yazdığınız içeriğe şahsi düşüncemi yazmam gerekirse eğer bunun için ayrı bir Maliyet ve vakit ayirilmasi gerekmektedir. Her upload ve download işlemlerinde sunucu üzerinden trafik akışı olacağı ve sunucu üzerinde disk yapılandırılması gerektiğinden dolayı bizler için bu aşamada maliyetli bir işlem olacaktır. Diğer bir husus ise belirtmiş olduğunuz seçeneklere göre üyeleri premium üyelik almaya zorlamış olacağız. Bu durum ise kullanıcılar tarafından olumlu yaklasilmayacagi yönünde düşüncelerim var ancak dediğim gibi yukarıda bırakmış olduğum link üzerinden konu açarsanız eğer katılımcı sayısına göre değerlendirme yapılabilir.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim öneri odasında gerekli konuyu aslında birazdan açmayı planlıyorum :)

Link kırık yenileyebilirmisiniz
Screenshot_6.png

(y)

Ne acaba bu kadar komik olan :D ImToretto bunu diğer forumda gayet de güzel şekilde açıklamış istersen bir göz atalım;

Screenshot_2.png

Screenshot_5.png

:unsure:

Screenshot_6.png

Source paylaşacağım deyip paylaşmamak, milleti hit uğruna kendi konunda ağaç edip beklettikten sonra da ve milletin aklıyla alay ettikten sonra, şu şekilde bir açıklama yapabilmek :rolleyes: bir öyle bir böyle söylüyorsun kanka sen çocuk mu avutuyorsun?

Sonra da bu foruma gelipte şu şekilde bir açıklama yapabiliyorsun :)

Screenshot_3.png

Aynen kanka, millet yararlansın diye aynen :ROFLMAO:

Ben böyle bir şey yapsam gerçekten kendimden utanırım, o vakit kimsenin yüzüne dahi bakamam, kendimi yerin dibine gömerim, ama bu da böyle bir şey işte :giggle: karakter meselesi.

Geri