Yardım 1 level statü sorunu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

McDynamic

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Filesimde 1 level çar ile deneme yaparken şu sorunla karşılaştım umarım çözülür. 1 level çarda statü sıfırlayınca 3 statü geliyor 3 kutuyu dolurunca toplamda 6 statü puanımız oluyor anlam veremedim sorun questte değil gm ile sıfırlayıncada bu sorun oluyor. source üzerinde hala aramaya devam ediyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar...

sorun1.JPG
sorun11.JPG

GM kodlarınla level bazlı işlem yaptığı için olabilir. Normalde sorun yoksa fazla kafaya takmamak gerek. :)
GM ilede level verirken şu komutu kullanın;
/set <nick> exp <miktar>

o komutla işlem yapıncada aynı oluyor statü sıfırlama kağıdıylada anlamadım bir türlü... Normal bir oyuncu max 270 statü puanı alır iken 273 yapabilir bu şekilde buda sorun olur. :)

Garip bir sorun araştırılması gerek. GM komutu ile quest fonksiyonunda yapılan işlemleri bakmamız gerekiyor. GM komutları genelde karakterleri bugda bırakabiliyor.

Özelden link atmıştım source vs. paylaşılmış o şekilde indirdim farklı bir files denedim sorun olmadı. Source dosyalarından hangisini sunmam gerekli acaba char.cpp fln geliyo aklıma ama birşey bulamadım tam olarak.

Geri