Yeni Profil Mesajları

Uyumaya çalışırken aklıma bir fikir geldi. Ve kafamda kodu nasıl yazacağımı düşünürken bu saatte kendimi kod yazarken buldum. Galiba istediğimi elde ettim. (Not: Dizileri elimle oluşturmadım :D)
Proto Reader.jpeg
ne demek metin2 geliştirmeyi bıraktım
Bunca çaba doğalgaz çıkartıyorlar diye Organic Mass asteroidinden Gassy Moo (bu inek uçabiliyor) getirmek içindi.
gassy moo.jpeg

Dosya Eklentileri

  • gassy moo roketten iniyor.jpeg
    gassy moo roketten iniyor.jpeg
    320 KB · Gösterim: 5
Yüreği güzel insanlar ben geldim :) uzun bir aradan sonra sizlere kavuşmak güzel bir duygu uzun zamandır yoktum özel hayat durumları yaşam zorlukları vs. derken zaman bulamadım.
Günaydın... Ne kadar güzel bir pazar sabahı, uyandım bide ne göreyim... Günlük banımızıda attığımıza göre, hayata devam...
polkamade0001
polkamade0001
Rapin olgun zürafası yapmış yine yapacağını :love:
WILDGUARD
WILDGUARD
Sagopa Kajmer hayranı olsam da, eski tüm şarkılarını bilsem de, yeni şarkılarını şuan ki trende ayak uydurmaya çalıştığı için Sagopa Kajmer'miş gibi dinleyemiyorum. Kendi stilinden uzaklaşıyor. Tabii haklı buluyorum. Eski şarkılarındaki ruhu aradığım için, benim yorumum bu.
Metin2 web site ihtiyacı olan ulaşabilir. Sınırsız jetspanel .com alan adı özel tema ve tasarımlarla birlikte satıyorum. Ucuzdan bırakcam
Bugün üniversitede son dersime girdim. Sevdiğim dersti, dersin hocasını da sevmiştim. Üniversite yılları da bitmiş oldu :)
  • Beğen
Tepkiler: Trashy
AhmetTeyfik
AhmetTeyfik
Bizim 50 60'şar dan iki sınıfı birleştirmişlerdi. Kayıtlı 100 den fazla öğrenci vardı ama hepsi gelmiyordu biz gene de 80 kişi falan ders işliyorduk. Bazen daha kalabalık oluyordu oturacak yer olmuyordu.
  • Beğen
Tepkiler: Whistle
Hyuna Akali
Hyuna Akali
1.sınıfta 56 kişi başladık en son 16 kişi felan kaldık ama derslere sadece 8-9 kişi geliyordu :)
  • Beğen
Tepkiler: Whistle
Whistle
Whistle
Sizlerde yine iyiymiş :D

Üst