Yardım Zindanları Tek Kat Yapmada Sorun!

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Afraz

Cehalet yenilmesi gereken en büyük düşmandır.
Yardımsever Üye
MT Üye
Zindanların hepsini tek kat yapıcağım ilk mavi ejderhadan başladım. İlk denememde ışınlamıyordu syserr'lara bakarak 207 index numaralı harita bulunamadı gibi birşeyler diyordu. Configlerin hepsine ekledim bu sefer ışınladı fakat ışınlandığı gibi m1'e geri atıyor? Zindanları tek kat yapmada yardımcı olabilicek varmı?

Ejderha odasının koordinatları şu 8433 10670 bunu elle girdiğimizde doğru yere gidiyor fakat yine aynı zamanda geri atıyor.

Geri attığında /get_warp yapıyorum yine bu koordinatlar çıkıyor. Kulenin koordinatlarıyla tek farkı index numarası. Hala çözümünü bulmuş değilim :(

metin2_map_t2 diye harita 105 indexi orada gözüküyor.

hangi ch içinde veriyor ise syserri o ch nin configine ekliyiceksin hepsine değil
örnek ch1>core1>syserr.txt içinde verdi hatayı(index no) ch1>core1>config açıp içine ekliyiceksin diğerlerinden kaldırıcaksın yoksa girer girmez atar maptan bu birinci

ikincisi

share>locale>turkey>map içinde index diye bişi var orda haritaların indexleri mevcut ejderin index kodu kaç ise quest içindeki indexi onu yap

ve bunları dene

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
hangi ch içinde veriyor ise syserri o ch nin configine ekliyiceksin hepsine değil
örnek ch1>core1>syserr.txt içinde verdi hatayı(index no) ch1>core1>config açıp içine ekliyiceksin diğerlerinden kaldırıcaksın yoksa girer girmez atar maptan bu birinci

ikincisi

share>locale>turkey>map içinde index diye bişi var orda haritaların indexleri mevcut ejderin index kodu kaç ise quest içindeki indexi onu yap

ve bunları dene
Evet girdi fakat bu seferde mob gelmiyor. Koordinatlarını mobun kodunu kontrol ettim sorun yok hatta elimle girdim /m 2493 zindan da gelmiyor. Mob'mu hatalı diye dışarda denedim dışarda geliyor sorunsuz.

Evet girdi fakat bu seferde mob gelmiyor. Koordinatlarını mobun kodunu kontrol ettim sorun yok hatta elimle girdim /m 2493 zindan da gelmiyor. Mob'mu hatalı diye dışarda denedim dışarda geliyor sorunsuz.
zindana girdikten sonra mob yoksa herhangi bir config içinde o index numarası vardır kontrol et çakışırsa zindana ışınlanır mob gözükmez
ve ya bir diğer neden kordinatları kontrol et

zindana girdikten sonra mob yoksa herhangi bir config içinde o index numarası vardır kontrol et çakışırsa zindana ışınlanır mob gözükmez
ve ya bir diğer neden kordinatları kontrol et
Hem core2 'de var hem core 3 de ben sorunu core 2'ye ekleyerek çözdüm core 3 dekini silmeme gerek varmı ?

Birde sadece channel 1 e ekliyorum diğer ch leri açmadığım için onunlada alakalı olabilirmi?

Hem core2 'de var hem core 3 de ben sorunu core 2'ye ekleyerek çözdüm core 3 dekini silmeme gerek varmı ?

Birde sadece channel 1 e ekliyorum diğer ch leri açmadığım için onunlada alakalı olabilirmi?
sysseri hangi core içinde verdiyse indexi ordaki config içine ekle diğer bütün corelerde ki o index nosunu sil
sadece tek bir config içinde olucak

sysseri hangi core içinde verdiyse indexi ordaki config içine ekle diğer bütün corelerde ki o index nosunu sil
sadece tek bir config içinde olucak
core 3 e ben eklememiştim ekliydi zaten fakat silip deniceğim şimdi.

Düzenleme : aynı sorun mob gözükmüyor. Elimle /m 2493 yaptığımdada gelmiyor..

Son düzenleme:
Geri