Youtube'da gezerken yine bir başka tiktok videosuna denk geldim...

Allahtan videonun başlığını youtube gösteriyor...

Çok şükür bu belayıda def ettik...

Nolursunuz böyle şeyler paylaşmayın. Burası kurtarılmış bölge olarak kalsın :D

Video baştan sona faul. Detaya inecek olursak ablamız sözde kapalı fakat kapalı olmanın gerekliliklerini aşacak şekilde ulu orta ayak yıkıyor, dahası temizlik imandan gelir anlayışını da çiğneyerek pis suyu içiyor.

Yani kısaca:
women-hahaha-women-memes.gif

Video baştan sona faul. Detaya inecek olursak ablamız sözde kapalı fakat kapalı olmanın gerekliliklerini aşacak şekilde ulu orta ayak yıkıyor, dahası temizlik imandan gelir anlayışını da çiğneyerek pis suyu içiyor.

Yani kısaca:
women-hahaha-women-memes.gif
Kıyafet ile karakter analizi yapılamıyor maalesef. Bir insanın iyi veya kötü karakterli olduğunu yalnızca tanıyarak öğrenebiliriz. Geçmişte benimde önyargılı olduğum ama sonrasında önyargımı kıran insanlar olmuştu

Sürekli bu tip şeyler karşına çıkıyorsa, sorun sende :D
Sorun benden kaynaklı değil :) ama görmemek için çok çabaladım kanal engelleme eklentisini bile kurdum fakat sürekli olarak engellemek bile zamanla yorucu hale gelmeye başladı, ve zamanla bu tür kanalları engellemenin bile fayda etmediğini kısaca (gereksiz) olduğunu anladım.

Sorun benden kaynaklı değil :) ama görmemek için çok çabaladım kanal engelleme eklentisini bile kurdum fakat sürekli olarak engellemek bile zamanla yorucu hale gelmeye başladı, ve zamanla bu tür kanalları engellemenin bile fayda etmediğini kısaca (gereksiz) olduğunu anladım.
Kanal engelle eklentisinin youtube ile bir alakası yok aslında, algoritmaya hiçbir etkisi olmuyor... o noktada bu sorunu şöyle çözebilirsin.

1. tarayıcı ön belleğini temizlemek ve yeni bir youtube hesabı açmak
2. bu tarz videolarla karşılaştığında videoların sağ tarafındaki 3 noktaya tıklayıp bana göstermeyi işaretleyebilirsin.
ilk yol bıçak gibi keser, sorunu çözer...
ikinci yol ise zamanla azalarak bu tarz içeriklerin tamamen karşına çıkmamasını sağlar.

Geri