Youtube Kanalımız Hakkında Bilgilendirme

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Merhaba arkadaşlar,
Bir süredir YouTube kanalımız atıl durumdaydı. Yeni videolar için çok plan yaptım ancak bir türlü başlamaya fırsatım olmadı. Özel sebeplerden ötürü bir süre daha yeni videoların gelemeyeceğini duyurmak istiyorum. Yakında genel bir değerlendirme yapacağım ve gelecekte gelmesi ihtimal videolarla ilgili bilgi vereceğim video yayınlayacağım. Şimdiden önerilerinizi ve sorularınızı buradan sorabilirsiniz. Eğer yeteri kadar soru gelirse soru-cevap videosu da eklemeyi düşünüyorum. Hepinizi seviyorum. İyi ki varsınız.
:ao-heart:

Spoiler: Metin2 dışında video içerikleri de planlarım arasında bu yüzden öneri havuzunu geniş tutunuz.

Benim düşüncem metin2 de sistem eklemeyi değil de metin2'nin kodlama yapısını, temelini öğreten videolar gelirse insanlar ekranda hata mesajını gördüğü zaman şurada hata yapmışım deyip çözmeye çalışırlar. Birde oluşan hatayı nasıl araştıracaklarını öğretmelisin. Benim naçizane fikirlerim bunlar. Metin2 dışında videolara ise keyfin karar versin bence :) ne istiyorsan onu çek.

Birde oluşan hatayı nasıl araştıracaklarını öğretmelisin
Bak burası çokomelli :D

Arkadaşlar yakında videoyu yayınlayacağım. O zamana kadar sormak istediğiniz şeyler varsa bu konu altından sorabilirsiniz. :)

Aklımızdan düşündüğümüz rastgele bir sistemi ( bunu oy kullanarak seçebilirsin. ) Seri halinde bunu 0'dan yapma. C++'ını , Py'sini , Questini herşeyini anlatarak neyin ne olduğunu göstererek , bize kafamizdaki piyasada olmayan bir sistemi nasıl yaparsın öğretebilirsin. :D

Aklımızdan düşündüğümüz rastgele bir sistemi ( bunu oy kullanarak seçebilirsin. ) Seri halinde bunu 0'dan yapma. C++'ını , Py'sini , Questini herşeyini anlatarak neyin ne olduğunu göstererek , bize kafamizdaki piyasada olmayan bir sistemi nasıl yaparsın öğretebilirsin. :D
Güzel bi öneri aslında. :)
Şöyle bir şey var zaten 5. ünitede UI tasarımı yaparken buna ufaktan girişmiştim.

Güncelleme;
Konu türünü soru-cevap olarak değiştirdim. Gelen yorumlarda ilginizi çeken mesajlara olumlu veya olumsuz oy verebilirsiniz.

Güzel bi öneri aslında. :)
Şöyle bir şey var zaten 5. ünitede UI tasarımı yaparken buna ufaktan girişmiştim.

Güncelleme;
Konu türünü soru-cevap olarak değiştirdim. Gelen yorumlarda ilginizi çeken mesajlara olumlu veya olumsuz oy verebilirsiniz.
Bize ufak yetmez :Dxdddddd

Selamlar,
Forumda ilk mesajıma başlarken burada bulunan arkadaşların özveri ve yardım severlikleri için tebrik & teşekkür ederim.
Youtube kanalınız için naçizane tavsiyem alanınızı biraz daha genişletmeniz. Örnek vermek gerekirse eski bir grafiker olarak forumdaki onca yetenekli grafiker arkadaşlar ile grafik eğitimleri çekilebilir. Covid günlerinde fırsat bulabilirsem ben bile destek olmak isterim. Bu tip alan genişlemesi hem forumun genişlemesine hem de izlenme alanları artacağı için farklı bir gelir sistemi sağlayabilir. Bu videolarda insanlara sıfırdan da eğitim verilebilir, editleme yapmaktan da bahsedilebilir. Ağırlıklı olarak metin2 kullanıcılarının olduğunu düşünürsek banner , logo tasarımları gibi konulara da değinilebilir.
Selamet ile...

Son düzenleme:
Geri