Youtube Banner ve Profil Resmi Tasarımı

WILDGUARD

Gerçekleri Paylaşmaya Ne Dersin?
Grafiker
Emekli Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Merhaba mmotutkunlari.com Üyeleri,

Aktif olarak kullanmadığım, bir zamanlar güzel bir kanal olan
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
için yeni banner ve profil resmi tasarladım. Paylaşım yapma sebebim sizlere ufakta olsa fikir olması içindir.

Tasarım ile ilgili arka planı düz kullanmak istedim çünkü burada amacım arka plana dikkat çekmek değil de yazılara dikkat çekmek.
Youtube Banner Fotoğrafı Tasarımı Hazırlama buradan hazır halini düzenleyerek siz de tasarımlarınızı yapabilirsiniz.

Profil Resmi 25.04.2021.jpg
Profil Resmi 25.04.2021.png

Youtube Banner (26.04.2021) -WILDGUARDTV.jpg

Son düzenleme:
Ellerine Sağlık Bende Bu Aralar Photoshop'a Sardım Bir Yanarlı Dönerli Logo Yapmak İstiyorum :p:p:p

Elinize sağlık. Güzel duruyor gayet , oldukça hoş bir tasarım olmuş. Ben vektör tabanlı programlar ile haşır neşir olduğum için pek bu tarza yönelmesemde hoşuma gidiyor çokça :) Yasak döneminde aslında forum kullanıcıları icin bu tip konular arttırılabilir.

Ellerine Sağlık Bende Bu Aralar Photoshop'a Sardım Bir Yanarlı Dönerli Logo Yapmak İstiyorum :p:p:p
Yorumun için teşekkürler, göze hoş gelen, anlaşılır tasarımlar tercihimdir. İstediğiniz gibi logolar göz yoruyor benim fikrim :)

Elinize sağlık. Güzel duruyor gayet , oldukça hoş bir tasarım olmuş. Ben vektör tabanlı programlar ile haşır neşir olduğum için pek bu tarza yönelmesemde hoşuma gidiyor çokça :) Yasak döneminde aslında forum kullanıcıları icin bu tip konular arttırılabilir.
Yorumunuz için ve öneriniz teşekkürler, ne yazık ki yasak herkese gelen bir şey değil hala çalışılmaya devam ediliyor bir çok sektörde, zaman buldukça tabi içerikler üstünde durabilirim :) Vektörel çalışmalarınız ile ilgili konularınızı beklemekteyim, paylaşmak isterseniz tabii.

Geri