Yılların ardından Metin2 'nin reklamının televizyonda çıkması

Toranaga

Efendi Toranaga
Site yetkilisi
Süper Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
10 dakika önce televizyonda denk geldim, en son çocukken gördüğüm bu şaşırtıcı olay karşısında çok heyecanlandım. Videoya alacaktım ama o kadar kısa sürdü ki yetişemedim ama internette bi tane resim buldum. Çok acayip değil mi ya :)

Dosya Eklentileri

• televizyon-da-metin2-reklamı-yapılması_2075088_m.png
    televizyon-da-metin2-reklamı-yapılması_2075088_m.png
    863,2 KB · Gösterim: 227
Son gelen güncelleme baya büyük sanırsam. Sitemizin reklamlarında da sürekli Metin2 çıkıyor. :)

Daha önce Allods Online oynadığım zamanlarda da televizyona reklam verilmişti. Baya şaşırmıştım o zaman.
Youtube kanallarında videosu duruyormuş. :)

Gameforge paraya kıyıyor bu aralar. yeni yetişen oyuncuları çekmeye çalışıyor sanırım.

Bir nesili daha derslerinden koparmak istiyorlar sanırsam :bandit:

İşin espirisi bir yana şirketin oyunla bu kadar ilgilenmesi çok güzel bir şey :)

Ben çocukluğumda runes of magic reklamını görüp sabahın köründe bayiden gazete almıştım.
Gazete ile birlikte CD'sini veriyorlardı ancak sarmadı tabiki Metin2 nin yeri ayrı.
Bence TV reklamları Metin2 de iyi kitle oluşturacaktır.
Daha öncede bu Pepsi üzerinde kampanyası vardı Metin2'nin

Bu konuyu 3-4 gün önce @Whistle admin ile tartışmıştık :) tamamen ölü yatırım. TV günümüzde %70 kadınlar(müge anlı , hint dizileri ...) , %20 çocuklar(çizgi filmler) , %10 erkekler (akşam haberleri) gibi [değerleri kendi kafamdan verdim anlaşılması için] bir dağılıma sahip. Oyun zaten eski , yönetimi zaten günümüzde en fazla aşağılanmış ve şikayet edilmiş oyun yönetimi. Boşa kürek sallıyorlar. 2008-2010 arası yapmadıkları reklamı oyun mezara defin edilecekken yapmak ne kadar mantıklı ?

Bu konuyu 3-4 gün önce @Whistle admin ile tartışmıştık :) tamamen ölü yatırım. TV günümüzde %70 kadınlar(müge anlı , hint dizileri ...) , %20 çocuklar(çizgi filmler) , %10 erkekler (akşam haberleri) gibi [değerleri kendi kafamdan verdim anlaşılması için] bir dağılıma sahip. Oyun zaten eski , yönetimi zaten günümüzde en fazla aşağılanmış ve şikayet edilmiş oyun yönetimi. Boşa kürek sallıyorlar. 2008-2010 arası yapmadıkları reklamı oyun mezara defin edilecekken yapmak ne kadar mantıklı ?
Demek ki firma ( herşeyde bir hayır vardır) mantığı ile yola çıkmışlar :D

Tv izleyenler genelde büyüklerden oluşuyor. Gençler pek izlemiyor ama firmanın tvye reklam vermesinin birçok sebebi vardır. Mesela şuan internette metin2 sayfaların en çok konuştuğu tv reklamı oldu. Bu bile bir pazarlama stratejisi :)

Geri