Yılbaşına Özel Logomuz

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Merhaba arkadaşlar,
Yılbaşına yaklaşmamızla beraber forum sitemize, yılbaşına uygun logo yapmak istedim. Belli bir çalışmanın ardından logo bu halini aldı. Umarım beğenirsiniz.
Herhangi bir yerde eksiklik, fazlalık, öneri yada şikayetlerinizi bu altından bildirebilirsiniz.

logo.png

[BILGI]Ana sayfada kar yağdırma eklenmiştir. Yılbaşından sonra logo eski haline dönecek ve kar yağdırma effecti kapatılacaktır.[/BILGI]

Son düzenleme:
Az daha geliştirilebilir bence :) Kar effecti iyi olmus fakat sloganlar temada cok belli olmuyor bazı harfler soluk gibi duruyor.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Elimden geldiğince geliştirmeye çalışacağım. Fakat en fazla netlik böyle olabiliyor diyebilirim. Sonuçta arka plana uyumlu olması lazım renk tonları, ışıklandırmalar, gölgeler vb. ;)

Yorumunuz için teşekkür ederim. Elimden geldiğince geliştirmeye çalışacağım. Fakat en fazla netlik böyle olabiliyor diyebilirim. Sonuçta arka plana uyumlu olması lazım renk tonları, ışıklandırmalar, gölgeler vb. ;)

Farklı style kullanabilirsin. ya da yazıyı kalınlastırıp kırmızının tonunu biraz daha kapalı yapabilirsin.

Farklı style kullanabilirsin. ya da yazıyı kalınlastırıp kırmızının tonunu biraz daha kapalı yapabilirsin.
Dediklerinizi denedim fakat, siteye yüklendiği zaman büyüklük oranlarında bozukluklar oluyor ve kapalı olması da arkaplana uyumsuz olabiliyor. Şuan en iyi seçeneğin böyle olacağını düşünüyorum.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri