Yeni Mistik İtem Hazır Set

SType2

Üye
Editör
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar itemler tamamıyla hali hazırda kodlanmış şekildedir yapıcak olduğunuz tek şey belirtilen dosyaları yerlerine eklemek :)
Sadece + basma dönüşümlerini ayarlamadım zamanım olmadı oda basit bir iş zaten anlamayanlar için anlatım yaparım :)
İtem çizimleri bana ait değildir sadece kodlaması bana aittir hasar değerleri beta itemlerin %5 fazlası olarak ayarlanmıştır wslik serverlar için idealdir fakat emek serverlar için aynı şeyleri söyleyemem sadece 1-120 sınırlı emek serverlar eklerse en azından 105ten sonra oyunda hayat durmaz güzel bi yenilik olur diye düşünüyorum :)

Ekleyen arkadaşlar kanıt atarlarsa sevinirim :)

PNG RESİMLER :

LQkdnZ.png
rEWY23.png
7A92NN.png
PQ8vrO.png
gXdjWO.png
9GMvdN.png
qE69Wd.png

mEO8J1.png

Anlatım olarak sadece yapmanız gereken verdiğim klasörde dosya isimleri ;
item_proto.sql : navicat>player eklenecek.
item_list.txt : locale_tr içine atılacak
item_proto_dump.xml : Locale_tr deki item_protoyu açıp içine atacaksınız (nasıl açılır altta anlatıcam)
ymir work klasörü : item.epk/.eix packini açıp item > weapon yoluna atıcaksınız.
icon klasörüde : icon.epk/eix packine atıcaksınız

en son da navicata eklediklten sonra rafinet_set ve rafinet_vnumları (item dönüşüm + basma) kısmını kendinize göre ayarlayıp kullanabilirsiniz :)

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

İtem_protoyu açmak için anlatım :

Resim (4.2)
D3Npao.jpg

Resim (4.3)
mEYmn8.jpg

Önemli Bilgilendirme * (resim 4.4)

884AJn.jpg

Resim (4.5)
aXOm74.jpg

Çok hoş olmuş be ya. :D

hizliresimden yüklemek zorunda kaldığımdan kalitede sorun var oyun içinde çok çok daha güzeller :)
foruma sürükledim ama yüklenemiyor diye kırmızı çerçeve oluşuyor sanırım rankımdan dolayı oda yasak :)
Üyeler yükleyebiliyor. Ben bi izinlerinize bakayım. Ona göre yanıt vereceğim. ;)

Tekrar dener misiniz?

Geri