[YARDIM] Kablosuz ağalar gözükmüyor

murobbs

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Diğer bilgisayarımda ağlara baktığımda ağlar gözükmüyor.

daha açıklayıcı olmalısın diğer cihazların görüyor mu?
Efendim şu şeklide demeliyim, bu konuyu açtıktan sonra detaylı bir araştırma yaptım ve olayın sürücü ile ilgili olduğunu buldum ancak sürücü driverı görev yöneticisinde gözükmüyor. Yani sağ alt kısımda wi-fi`ye tıkladığım vakit kaymak gibi kayarak ağlar gözükür ancak şimdi gözükmüyor sürücü modelini bilmiyorum marka intel.

bağdaştırıcıdan devre dışı bırakmış olabilir misiniz?
Efendim şu şeklide demeliyim, bu konuyu açtıktan sonra detaylı bir araştırma yaptım ve olayın sürücü ile ilgili olduğunu buldum ancak sürücü driverı görev yöneticisinde gözükmüyor. Yani sağ alt kısımda wi-fi`ye tıkladığım vakit kaymak gibi kayarak ağlar gözükür ancak şimdi gözükmüyor sürücü modelini bilmiyorum marka intel.

aygıt yöneticisi->ağ bağdaştırıcıları->kullandığınız bağdaştırıcı->sağ tık özellikler->sürücü->sürücüyü güncelleştir->veya ayrıntılar->aygıt açıklaması kısmını donanım kimlikleri yapıp->alt penceredeki en üsttekine sağ tıklayıp kopyala dedikten sonra googlede aratmak büyük ihtimal driverin en üstteki çıkan sitede bulunur.

aygıt yöneticisi->ağ bağdaştırıcıları->kullandığınız bağdaştırıcı->sağ tık özellikler->sürücü->sürücüyü güncelleştir->veya ayrıntılar->aygıt açıklaması kısmını donanım kimlikleri yapıp->alt penceredeki en üsttekine sağ tıklayıp kopyala dedikten sonra googlede aratmak büyük ihtimal driverin en üstteki çıkan sitede bulunur.
Yaptığnız yöntemi denedim ancak nasl kuracağımı bilmiyorum.

Yaptığnız yöntemi denedim ancak nasl kuracağımı bilmiyorum.
sanırım o konuda elimden pek bir şeyt gelmez başka bir cihazdan driver lkurulumunu youtubeden öğrenebilirsiniz veyahut driveri eksik olduğuna eminseniz driverbooster programını da kullabilirsiniz driverleri otomatik tarar ve olmayanları yükler lakin bunun için internet bağlantısı gereklidir kablolu bağlayabilirseniz sorunu çözmüş olursunuz zannımca

Geri