Yalnızlık İle İlgili Ne Düşünüyorsunuz?

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Merhaba arkadaşlar,
Sizinde çok iyi bileceği gibi ülkemizde edebiyat alanında özellikle aşk, dram konuları daha çok işleniyor. Keşke diğer alanlarda da güzel eserler çıkabilse. Neyse bu konuda bunu tartışmayacağız.

Ülkemizde edebiyat alanında (şarkı, senaryo vb) yalnızlık kötü bir şeymiş gibi lanse ediliyor.
Sizce bu doğru mudur? Yalnızlık hakkında ne düşünüyorsunuz?
Düşüncenizi kanıtlamak için gerçek hayatta yaşanmışlıkları da örnek gösterebilirsiniz. :)

Merhaba arkadaşlar,
Sizinde çok iyi bileceği gibi ülkemizde edebiyat alanında özellikle aşk, dram konuları daha çok işleniyor. Keşke diğer alanlarda da güzel eserler çıkabilse. Neyse bu konuda bunu tartışmayacağız.

Ülkemizde edebiyat alanında (şarkı, senaryo vb) yalnızlık kötü bir şeymiş gibi lanse ediliyor.
Sizce bu doğru mudur? Yalnızlık hakkında ne düşünüyorsunuz?
Düşüncenizi kanıtlamak için gerçek hayatta yaşanmışlıkları da örnek gösterebilirsiniz. :)
Yanlızlık bana göre benim en yakın dostumdur diyebilirim :)
Çünkü herzaman onunla birlikteydim. Hiçbir zaman bırakmadım ve oda beni bırakmadı.
Bana inanır mısınız bilmem ama birbirlerini aldatan çiftler olur hani sonrada birden ayrılırlar.
Ama yanlızlıkla beraber olduğumda o beni hiç aldatmadı , bana daima sadıktı .
Bana göre yanlızlık bir zamanlar insandı ama allah o surette olmasını istemediği için hiçliğe karıştı.
Sadece birisinin arkadaşı veya bir yakını olmadığı zaman o kimseyi ziyaret eden bir centilmen bana göre :)
İnsanlar yanlızlığı tek başlarına kaldıkları için yalnız kaldım diyerek nitelendirirler.
ama aslında tek başlarına değildirler. Çünkü onları tek başına bırakmayan
ve daima başlarında duran bir centilmen vardır onun adı da " Yalnızlık " tır.
Siz onu göremeseniz dahi ben onun ahirette yüzünü göstereceğini
çok iyi birşekilde biliyorum :) Çünkü ahiret zamanında şu değersiz
masa olarak tanımladığınız veya değersiz olarak gördükleriniz ne varsa
ayaklanacaklar ve konuşacaklardır.

Geri