World Editor Kullanımı | Yazılı Anlatım

Hyuna Akali

Full Stack Developer
Grafiker
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Merhabalar,

World Editor ile ilgili yazılı anlatım bulamadım hepsi videolu ve hiç birinde nasıl map dosyaları hazırlanır söylenmiyor.

Son düzenleme:
World editörle ilgili sadece kurulum, haritaları açma gibi şeyler yazı ile anlatılabilir ama harita oluşturma, programı kullanma gibi şeyler ne yazık ki videolu olarak anlatılması gerekli. Program harita oluşturmak ve efektleri düzenlemek için var. Harita oluşturmakta hayat gücüne kalıyor. Haritalarda kullanılacak modeller içinde modelleme bilgisi gerekiyor.

World editörle ilgili sadece kurulum, haritaları açma gibi şeyler yazı ile anlatılabilir ama harita oluşturma, programı kullanma gibi şeyler ne yazık ki videolu olarak anlatılması gerekli. Program harita oluşturmak ve efektleri düzenlemek için var. Harita oluşturmakta hayat gücüne kalıyor. Haritalarda kullanılacak modeller içinde modelleme bilgisi gerekiyor.
var olan metin2 modellerini kullanarak bir harita oluşturdum diyelim bunun dosyalarını nasıl ayarlayacağım onu merak ediyorum :)

Bi ara world editörle ilgili videolar çekmeye başlamıştım ama yarım kaldı. Hala da devam etme fırsatı bulamadım. Program kısmına o kadar yoğunlaşınca arada kaynadı :(

Geri