Windows 11 her yazıya tıklama

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

MEKA

Discord: mekaprojects
Süper Moderatör
Premium Üye
Grafiker
Geliştirici
Yardımsever Üye
Editör
Fotoğrafta gösterdiğim gibi her yazı bu şekilde tıklanıyor bunu nasıl kapatabilirim ?

1641355876535.png

Öyle bir pencere ile karşılaşmadım sanırım bunun gelmesini engellemek istiyorsun :D doğru anladığımı düşünüyorum en azından ben öyle anladım.
Google chrome eklenti mağazasında tonlarca reklam engelleme uygulaması bulacaksın adblock uygulamalarından birini edindikten sonra ekranda hangi kısımda özellikle çıkıyosa oraya ilkönce programa gelip tıklıyosun program sana diyecektir reklamın çıkacağı / çıktığı bölgeyi seçin diye seçtikten sonra Ok diyorsun bundan sonra reklam çıkmamış oluyor. Ama şunuda eklemek isterim artık günümüzde birçok site reklamları engelleyen programlar kullanan kişiler için özellikle bu alanda buna yönelik çözümler geliştiriyor. Reklam engelleyici dedektörler var yani sen sitede herhangi birşey engellediğinde yada engellemediğinde açık olsa dahi çalıştırmıyor. Reklam engelleyici tespit edildi, siteye katkıda bulunmak için devre dışı bırakıp sayfayı yenileyin tarzı şeyler söyleyecektir. Umarım sorununuzu çözersiniz kolay gelsin şimdilik.

Fotoğraftaki problem tam olarak tüm yazılara tıklayınca I yani yazıyor işaretinin sürekli gözüküyor olması
Normalde olması gereken
1641396873138.png

fakat yeşil icona tıkladığında bu şekilde oluyor
1641396862200.png

bende yok bu olay valla bende win 11 kullanıyorum ama

Vay be yeni bir şey öğrenmiş oldum :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri