Win10 Defender Kapatıcı :)

ncp80

Üye
Üye
Bu paylaşmış olduğum klasör içindeki reg dosyaları

Başımızın ağrısı olan defender ve defender güvenlik merkezini kolayca birşekilde nasıl kapatacağınızı bu dosyada verdim.

Bu reg dosyası sisteme işlendiğinde etki etmeyecektir. Çünkü her bir değişiklik yaptığınızda PC'nizi yeniden başlatmalısınız. Eğer yeniden başlatmaz iseniz değişiklikler sisteme etki etmeyecektir.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Bu rar dosyası içerisinde yukarıdada demiş olduğum gibi " defender ve defender güvenlik merkezi " kapatma regleri bulunmaktadır. Bu reg dosyalarını sisteminize kayıt ettiğiniz andan itibaren pcnizi yeniden başlatmanız lazım.

Paylaşım yararlı olduysa ve sizin işinize yaradıysa bu benim için kafi :)
Herneyse , İyi Günler Dilerim!

Dosya Eklentileri

• Windows 10 Defender Güvenlik Merkezi Kapatma.rar
    3,4 KB · Gösterim: 159
Kayıt defterine böyle yabancı şeyler atmak iyi değil. Söz konusu defender ve güvenlik programlarını elle de kendi arayüzlerinden kapatabiliriz.
Ek olarak 15 mb'dan düşük dosyaları artık foruma yükleme zorunluluğu var. Bu yüzden bu 3kbcik resimlerden bile daha az yer kaplayan dosyayı foruma yüklüyorum. Linklerin devamlılığı için. ;)

Kayıt defterine böyle yabancı şeyler atmak iyi değil. Söz konusu defender ve güvenlik programlarını elle de kendi arayüzlerinden kapatabiliriz.
Ek olarak 15 mb'dan düşük dosyaları artık foruma yükleme zorunluluğu var. Bu yüzden bu 3kbcik resimlerden bile daha az yer kaplayan dosyayı foruma yüklüyorum. Linklerin devamlılığı için. ;)
Teşekkür ederim :)

Geri